רעות פרץ

הנחיית הורים אישית וקבוצתית

הוויכוחים עם הילדים לא נגמרים? הצעקות והכעס הם עניין שבשגרה? ומה עם ייסורי המצפון לפני השינה? אפשר גם אחרת!

הוויכוחים עם הילדים לא נגמרים?

הצעקות והכעס הם עניין שבשגרה?

ומה עם ייסורי המצפון לפני השינה?

אפשר גם אחרת!

 

רעות פרץ, מנחת הורים אישית וקבוצתית מציעה טיפול מותאם אישית ובשיתוף פעולה עם ההורים שיביא לשיפור משמעותי בחיי המשפחה כולה.

 

בתהליך שתעברו עם רעות תמצאו את הדרך לתקשורת טובה בין הילד להורים, שתגרום לילד להרגיש בנוח לשתף אתכם במה שעובר עליו מצד אחד, ולתת לכם ההורים כלים לחנך ולהציב גבולות מצד שני.

 

רעות פרץ מקבלת הורים לילדים בכל הגילים, כולל מתבגרים, לטיפול אישי, ובנוסף מעבירה סדנאות להורים לילדים בגיל הרך, ולהכנה לכיתה א.

 

בסדנאות של רעות תוכלו לקבל כלים מעשיים הן מרעות והן ממשתתפים אחרים בקבוצה. בתהליך הליווי האישי נוכל להעמיק יחד בקשרים המשפחתיים ולהגיע להורות הרצויה מבחינתכם.

 

תחומי ההתמחות של רעות הם מגוונים, וביניהם:

* הורות ללא ייסורי מצפון

* יחסים בין אחים

* לידת אח חדש

* פינוק – כן או לא?

* הצבת גבולות

* יחסים עם מתבגרים - גבולות ותקשורת

* ניהול שגרה בבית

* גמילה – גמילה מחיתולים, גמילה ממוצץ וכו‘

* תקשורת נכונה עם הילדים

ועוד...

 

התקשרו עוד היום לתיאום פגישת הכרות!

 

ציון הגולשים:

10

על פי 13 מדרגים

מאוד התרשמתי מרעות. היא הקשיבה ברוב קשב לבעיותינו וברגישות רבה ייעצה ועזרה לנו. תודה.

רותם (לקוח/ה)

מאוד התרשמתי מרעות. היא הקשיבה ברוב קשב לבעיותינו וברגישות רבה ייעצה ועזרה לנו. תודה.

רותם (לקוח/ה)

רעות מיקצועית מאוד, קשובה וען המון סבלנות. עובדת באינטראקציה מלאה עם ההורים, יש המון מה ללמוד ממנה! להיות הורים זה היום ממש לא פשוט וחיבים יד מכוונת ותומכת! ממליץ על רעות שיש חה גישה מצויינת לילדים והיא בעצמה אמא נהדרת!

פיני לוי (קרוב/ת משפחה)

ממליצה בחום על רעות, שלי אישית נתנה הכוונה וסייעה לי רבות , רעות מקצועית ,קשובה ,ויודעת לתת הכוונה מלאה שמניבה תוצאות טובות .לנו היא הביאה לשינוי משמעותי בבית.

רחלי (נכחתי באירוע שלו)

ממליצה בחום על רעות, בחורה רגישה ומקצועית. יש הרגשה שלא שולפת תשובות מהמותן אלא מתאימה בדיוק לילד ולמה שהוצג בפניה כבעיה. הרבה טיפים שלה פשוט עשו קסמים אצלנו... ממליצה בחום :)

זהבית (לקוח/ה)

אני לקוחה של רעות מזה זמן רב,השינוי שהיא עשתה לי בבית הוא מעבר לכל הציפיות שלי ,הרגישות שלה,ההקשבה ומציאת הפתרונות היו מהלב ומי שעובד עם הלב מצליח. מדהימה ומומלצת בחום בלי התלבטות !!!!!

חן (לקוח/ה)

אני ממליצה מאוד למי שצריך ללכת וללמוד מרעות, רעות היא אישה מקסימה, נעימה,רגועה ובעלת ידע רחב. מטפלת בצורה מקצועית ונבונה בדרך הנכונה.

תפארת אליאב (אחר)

רעות מקסימה, קשובה, רגישה, בעלת ידע מקצועי ואכפתיות אמיתית כלפי לקוחותיה. ממליצה מאוד

לירז (נכחתי באירוע שלו)

ממליצה בחום על רעות, היא מטפלת בחסד, יודעת לכוון את ההורה להשגת המטרות.

כוכבה בן חמו (אחר)

ממליצה בחום על רעות פרץ, הגעתי אליה להדרכת הורים ובפעם הראשונה הכרתי מישהי נעימה, מקצועית שבקלות יכולתי לדבר איתי ולפתוח את הלב. נתנה לי הרבה עצות מועילות וליוותה אותי בכל התהליך. בזכותה הבית נהיה רגוע יותר ולמדתי להכיר עוד יותר טוב את ילדיי ועצמי. תודה!

יפית (לקוח/ה)

שמעתי את רעות מספר פעמים הן בהרצאת ידע והן בעצות מקומיות. התרשמתי שרעות מזהה את הקושי של העומד מולה ובגובה העיניים יכולה להנחות להכיל ולכוון.

ענת לוי (מכרים עסקיים)

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?