מבלים עם ילדים: קיץ וחופש גדול 2022

חופשת קיץ מוצלחת ומשתלמת עם הילדים

מי אינו שמח לצאת לחופשת קיץ עם כל המשפחה, בפרט כשהילדים בחופש גדול? מאחר והאפשרויות לנופש קיצי משפחתי הן רבות ומגוונות, להלן הצעה לחופשת קיץ מוצלחת ומשתלמת עם הילדים, כזו שקל במיוחד לתכנן ולהוציא אל הפועל.

תאטרון המדיטק בהצגה חדשה: אי הילדים

הצגה חדשה ומושקעת על מסע התבגרות בלתי רגיל של חבורת ילדים הנקלעים לאי בודד. עיבוד בימתי חדש, מסעיר ומותח לקלאסיקה הספרותית רבת המכר ששבתה את ליבם של ילדים בכל רחבי העולם.

יולי-ארט - חודש יולי בגליל במערבי

מגוון סיורים מודרכים, אירועים המשלבים אומנות ואוכל, מופעי תיאטרון, מחול ומוזיקה ועוד. שנה חמישית לחגיגת האומנות בגליל המערבי עם תערוכות חדשות, סדנאות יצירה ומפגשי אמן. שבת גלריות – 9 אמנים מקומיים מארחים הדגמות וסיורים בסטודיו. ללא תשלום.

לילות יולי בצפון הנגב

צפייה מודרכת בכוכבים, טיולי ג'יפים בעקבות חיות הלילה, סיורי עקרבים, סיור עם פנסי ראש במבוך תבלינים, הופעות של אמנים מוכרים ועוד. ימי רביעי עד שישי מ- 29 ביוני עד 15 ביולי.

קיץ ב"בוסתן בראשית" - קטיף עצמי וטיול בטרקטורון לילדים

"בוסתן בראשית" בעין זיוון שבצפון רמת הגולן מזמין לקטיף עצמי טעים במיוחד של דובדבנים ותותי עץ, ומציג אטרקציה חדשה לכל המשפחה: טיול באופניים חשמליים או מיני טרקטורון חשמלי לילדים.

אוטוטו: כך תתכוננו מראש לחופש הגדול

החופש הגדול, שנמצא כבר ממש מעבר לפינה, מביא עמו לא מעט אתגרים עבור ההורים, ודורש היערכות מקיפה. כך תצלחו את החודשים המורכבים הללו עם הרבה כיף לקטנטנים.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!