מנחת קבוצות הורים ומנחת משפחות, מוסמכת מכון אדלר

אמא לשלשה ילדים מתבגרים. בעברי עסקתי בתפקידי ניהול בכירים בחברות בורסאיות כסמנכ"לית כספים. החלטתי לעשות שינוי מתוך התובנה שהבית הוא התא המשפחתי המשפיע ביותר על עיצוב אישיותנו ומכאן גם על החברה כולה. מאז היעוד שלי הוא להוביל הורים להיות בעלי השפעה על הילדים כך שיוכלו לגדל ילדים בטוחים ומאמינים בעצמם ובעלי יכולת התמודדות טובה במעגלי החיים שלהם וזאת באווירה משפחתית חמה ומכבדת.

אני מאמינה שהורות היא עניין רציני כי במקום שיש אנשים יש רגשות ואנחנו ההורים אמורים לתת להם מענה מתאים כדי להביא להתפתחות שמיטיבה עם הילד. רגשות שאינן מקבלות מענה, מחלישות את תחושת הערך העצמי וגורמות להתנהגויות מפריעות ולדימוי עצמי נמוך של הילד.

כדי להתחבר לאינטואיציה ההורית שלנו, רצוי לגבות אותה בידע עדכני שמתאים להורות של ימינו. ואני כאן כדי לעזור לכם, לתת ידע וכלים מתאימים ומעודכנים כדי שתהיה לנו חברה טובה יותר.

בתהליך הנחיה קצר וממוקד, אני עוזרת למשפחות לחזק את מערכת היחסים במשפחה תוך מתן כלים פרקטים להצבת "גבולות עם חיבה" בדרך מעצימה וללא צורך במאבקים.

 

אני מנחת קבוצות הורים במכון אדלר, סדנאות הורות ויחסים במשפחה במסגרות שונות וליווי והדרכה פרטנית בקליניקה ובבית המשפחה. מעבירה מגוון סדנאות ממוקדות לגיל הצעיר, בין היתר: "המורדים הצעירים בגילאי 2-4", "בניית מנהיגות הורית", "הצבת גבולות עם חיבה" כותבת בצוות המומחים של פורטל "אמאבא" ו"מדקפה - הבית להורים ישראלים".

מנחה בפרויקטים משמעותיים כמו הנחיית אסירים בכלא והנחיית משפחות חלשות והנחיית מורים וצוותי חינוך בחדרי מורים.

 

ציון הגולשים:

11

על פי מדרגים

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?