מאיה ויסברג

לצחוק עם כל הלב

הפעלות צחוק ותנועה משחררות וכייפיות לילדים והורים מטפלת הוליסטית מפתחת שיטת טיפול ייחודית בילדים רגישים המשלבת צחוק, תנועה חופשית, דימיון מודרך. תוצאות מיידיות.

הפעלות צחוק ותנועה משחררות וכייפיות לילדים והורים, מטפלת הוליסטית , מפתחת שיטת טיפול ייחודית בילדים רגישים המשלבת צחוק, תנועה חופשית, דימיון מודרך, יחד עם שיטת טיפול אנרגטית בעלת תוצאות מיידיות. הנותנת לילד ביטחון עצמי ומחזירה לו את השמחה, מנחת יוגה צחוק מוסמכת עם הסמכה לעבודה עם ילדים מנחת מדיטציה ותנועה חופשית
מטפלת בהילינג, תטא הילינג ודימיון מודרך.

 

הורים יקרים:

האם ילדכם עצוב?, האם הוא חסר ביטחון?, האם הוא לא מסתדר עם שאר הילדים?

אני מציעה שיטה ייחודית הכוללת יוגה צחוק, תנועה, שחרור מכעסים יחד עם מגוון שיטות אנרגטיות עוצמתיות עם תוצאות מיידיות אשר מחזירות לילדכם את השמחה ומעלות את הביטחון העצמי שלו.

 

ילדכם יקבל ארגז כלים להתמודד עם מצבי היום יום בעזרת דימיון המודרך ועוד בתור ילדה מאוד לא מקובלת, שתמיד פחדתי מה יגידו עלי, הבנתי עם השנים לקבל את מי שאני ולהיות עצמי בלי כל קשר למה שהחברה תגיד. עד כדי כך שהיום אני מנחה סדנאות לשחרור שם אני מעודדת אנשים להתחבר לילד הפנימי שלהם ולהיות משוגעים.

 

יש לי גישה נפלאה לילדים, אני מנחת יוגה צחוק מוסמכת לילדים וכמו כן הייתי סייעת בגן בלונדון בשנת 2007 ומורה לקולנוע בבה"ס באור עקיבא.

 

את התוצאות רואים די מהר ומספר המפגשים תלוי בילד הפגישה הראשונה תלווה בשיחה עם אחד או שני ההורים.

 

ציון הגולשים:

10

על פי 1 מדרגים

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?