ליבנת גוטליב

קונדיטורית ומעצבת עוגות בוגרת "אסטלה כיתת אומן"

קונדיטורית ומעצבת עוגות בוגרת "אסטלה כיתת אומן", מהנדסת תעשייה וניהול בוגרת הטכניון.

אמא לשלושה ילדים - מאי (13), ברי (11), ילי (8), ובזוגיות מאושרת עם יובל כבר 20 שנים.

 

רק על עצמי לספר ידעתי...

בימים אלו אני נפרדת מעולם ההי-טק לאחר 13 שנים אינטנסיביות ומאתגרות, ועוברת לקריירה עליה חלמתי עליה זמן רב- קונדיטורית במשרה מלאה!!! אמנם רק לפני שנה וחצי סיימתי לימודי קונדיטוריה מקיפים, אבל מאז שאני זוכרת את עצמי אני כל הזמן אופה, וכולם תמיד קראו לי "הקונדיטורית", אז עכשיו זה רשמי.

 

לתחום עיצוב העוגות הגעתי בעקבות חגיגות יום ההולדת המושקעות שעשיתי לילדיי, וכך מצאתי את עצמי מתמקצעת בפיסול בבצק סוכר וכן בטכניקות זילוף.

 

המוטו שלי הוא: אומנות-תשוקה-אפייה והוא מבטא את התחושות שלי לגבי איך צריך לעשות את מה שאני עושה- אני אופה ויוצרת קינוחים חדשניים מתוך תשוקה אמתית לחומרי גלם איכותיים, לאסתטיקה, לטעם, לגימור מושלם, ואני מתייחסת לכל עוגה שלי כאילו היתה יצירת אומנות.

 

בשבילי איכות זו ממש לא מילה גסה. אני לא מתפשרת על איכות חומרי הגלם (ממרחים מיוחדים, שוקולד איכותי, פירות יער טריים, ולא משנה מה המחיר), ואיכות התוצר המוגמר (הן הטעם והן המראה).

 

אני מאד מאד אוהבת לארח אנשים, וכל מי שנכנס אליי הביתה מקבל הרבה פינוקים (אפילו אם זה רק טכנאי הכבלים או השליח מהסופר שלא מבינים מהיכן צצה פתאום צלחת עם עוגה וכוס קפה ( ככה זה כשנולדים לאמא מרוקאית)...

 

אני אוטודידקטית ומעשירה את הידע שלי כל הזמן דרך כל מדיה אפשרית, ולא מפסיקה לנסות לפתח מתכונים חדשים במטבח הביתי, ובהתאם לביקוש שצץ סביבי (משפחה, חברים) אני מתמקצעת גם באפייה טבעונית/ללא גלוטן/ללא סוכר. 

 

הכי כיף לי להעביר את הידע שצברתי ואת התשוקה הגדולה שיש לי לעולם האפייה לעוד ועוד אנשים שנושאים בגופם, כמוני, את חיידק האפייה, ואת זה אני עושה בסדנאות האפייה המיוחדות שלי (למבוגרים), בהן מקבלים הרבה ידע תיאורטי וניסיון מעשי.

 

האהבה הגדולה שלי לילדים (ולא רק לשלושה שלי...) הופכת את סדנאות העיצוב שלי לילדים לחוויה כייפית מאד, לי ולהם. אנחנו עוסקים יחד בפעילויות מהנות של אפייה, קישוט ועיצוב עוגות/עוגיות/קאפ-קייקס ולא איכפת מהלכלוך ומהבלגאן כל עוד יש חיוכים באוויר כל הזמן.

 

 

בברכה,

ליבנת גוטליב, עוגצ'קה

 

ציון הגולשים:

6

על פי 2 מדרגים

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?