אתר דרגוני

דרגוני - להתפתח בקליק

פיתוח חדשני שיוביל למהפכה באופן בו מבלים ילדים מגילאי 3 עד 6 את זמנם הפנוי

אתר דרגוני הוא פיתוח חדשני שיוביל למהפכה באופן בו מבלים ילדים מגילאי 3 עד 6 את זמנם הפנוי ובאופן תפיסת ההורים את משחקי המחשב לעוללים. אתר דרגוני, הוא עולם תוכן חוויתי ומעשיר לפיתוח החשיבה והמוטוריקה.

 

כבר מגיל צעיר ורך, מראים לנו הקטנים שלנו איך הם מבינים טכנולוגיה, לומדים במהירות ומסתגלים בקלות למכשירי המאה ה- 21. כמעט כל ילד בגילי 3 ומעלה יודע לתפעל את המשחקים האהובים עליו באייפון, באייפד, בדי וי די וכמעט כל ילד יודע גם לדרוש אותם.

 

ילדים שמשחקים באחד מתוך 80 המשחקים והפעילויות אונליין או ב- 200 הפעילויות שניתנות להורדה באתר דרגוני ילמדו בין היתר שפות, חשבון ואינספור נושאים אחרים. היופי באתר הוא שהילדים כלל לא מרגישים שהם לומדים, למה? כי מבחינתם הם נהנים ומשחקים, מבחינת ההורים הילדים מתפתחים.

 

הורים רבים, מניחים כי פיתוח חשיבה ומוטוריקה הם תהליכים המתרחשים מאליהם, אין צורך להשקיע בזה ואולי גם לא ברור לגמרי מה פירוש המונח "פיתוח חשיבה".  אתר דרגוני מעניק לילד חוויה מפתחת חשיבה ומוטוריקה. המשחקים של דרגוני מחזקים את היכולת המוטורית ע"י שימוש בעכבר, ע"י עבודה על קשר עין וקשר בין יד לעין. המשחקים מגרים את סקרנותו של הילד וגורמים לו לפתח חשיבה על ידי עבודה ופיתוח הראייה  והתפישה המרחבית, השלמת חלקים לתמונה שלמה ופיתוחהדמיון במגוון נושאים: צבעים, מבוכים, ציורים, בעלי חיים, אותיות ומילים בעברית, אנגלית, עולם המספרים, מוזיקה וצלילים, העשרת ידע ועוד.

 

לא רק ההתפתחות היא שמניעה אותנו ההורים לקבל החלטות לגבי בילוי זמן הילדים, בטיחות הוא נושא חשוב לא פחות. דרגוני הוא אתר שמניף את דגל הביטחון ברשת, שם לא תמצאו צטים (שאותם יכולים לפרוץ אנשים שהיינו רוצים להרחיק מילדנו), לא תמצאו חלונות קופצים עם תוכן לא ראוי או לינקים המובילים מחוץ לאתר לסביבת האינטרנט הפרוצה. מה שכן תמצאו הם דוחות מעקב אחר ההתקדמות של ילדכם.

 

דרגוני ומשפחתו הדרקונית מזמינים אתכם ואת ילדיכם לעולם שבו יותר מ- 80 משחקים ופעילויות ברשת וכ- 200 פעילויות להורדה, כאשר הפיתוח הייחודי לו הוא ביצירת עולמות משחקים לילדים המחולקים על פי קבוצות גיל: גילי 3-4 וגילי 5-6.

 

אתר דרגוני מלווה על ידי דוקטור אלי שגיא, פסיכותרפיסט ילדים ומאפשר הפניית שאלות אל דר שגיא. דר שגיא ישמח לענות על כל שאלה שמדאיגה אתכם ואף יעניק כלים להתמודדות הורים. כך גם הפן הפסיכולוגי אינו חומק ומקבל את מקומו הראוי בעולם המשחקים של דרגוני, עולם שכולו התפתחות.

 

אתם מוזמנים להיכנס ולשוטט בעולמות החווייתיים שאתר דרגוני מציע, להציץ במשחקים וגם לעקוב אחרי התקדמות ילדכם.

 

הצטרפו למשפחת דרגוני ופנקו את ילדיכם בעולם משחקים, חוויות, פיתוח וקידמה.

 

 

דרגוני- להתפתח בקליק

 

 

חפשו אותנו בגוגל או בפייסבוק

http://www.dragoni.co.il

 

ציון הגולשים:

9

על פי 16 מדרגים

מומלץ!!!!!

גל (לקוח/ה)

הבת שלי איבדה עניין דיי מהר.

רויטל

נראה כאילו מועתק מהאתר של הסוד של מאיה

רונית הורוביץ (לקוח/ה)

הילד שלי פשוט מאוהב באתר הזה , תודה לך דרגוני

אמא

הילד שלי פשוט מאוהב באתר הזה , תודה לך דרגוני

אמא

המשחקים מהנים מאוד :) הם משחקים בכיף ואני רק שמחה שהם גם לומדים משהו בדרך

מילה

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?