ליאת סגל אפשטיין

בייבילי - מתפתחים בחיוך

"מתפתחים בחיוך" אינו רק סלוגן הוא הלכה למעשה התפתחות קלילה, בריאה, טבעית ונכונה בליווי צמוד של איש מקצוע מתאים.

יועצת שינה לתינוקות ופעוטות, מלווה התפתחותית ומדריכה לעיסוי תינוקות. ייעוץ, הכוונה והדרכה להורים עם תינוקות החל מגיל לידה ועד גיל 5 שנים.

הכוונה, הדרכה ולימוד של צוותי מטפלות וגננות במשפחתונים ותינוקיות.

 

שמי ליאת ואני רעיה לחגי ויחד אנחנו הורים לבר וליבי, בנות ה-5 ו-3 שנים.

 

תינוקות וילדים תמיד היו קרובים לליבי וההורות עבורי היא חלק טבעי ובלתי נפרד ממני.

כך, בעבודתי עם אימהות ותינוקות אני מרגישה כי אני הולכת אחר אמונתי ומראה מדרכי זו גם לאחרים.

מעיסוק בתחום התעופה ואחר כך עולם הביטוח ולאחר שלמדתי לתואר ראשון בעיצוב ותואר שני במנהל עסקים, החלטתי להקשיב ללב שלי וללמוד ליווי התפתחותי לתינוקות והגיל הרך במכללת "צעד ראשון" , ייעוץ שינה לתינוקות ופעוטות עד גיל 5 במכללת "עידן ההורות", שם אני גם יועצת הבית, וכן עיסוי תינוקות במכללת מדיקה.

 

במהלך לימודי ומתוך ניסיוני נוכחתי לדעת כי כדי להפוך לאדם בוגר הבטוח בגופו וביכולותיו, יש צורך במתן בסיס סנסו-מוטורי נכון החל מגיל לידה. יסודות המוטמעים בגיל הראשוני, הם אבני הדרך החשובות להמשך חייו של הילד ועל כן, הסביבה ההתפתחותית שהתינוק נחשף אליה היא זו שתשפיע עליו לאורך שנים רבות.

 

בלימודי השינה קיבלתי כלים לעזור להורים להכניס סדר יום בחיי התינוק ובחיים שלהם ולעזור לילדם לישון טוב כדי להתפתח ולצמוח היטב. כמובן שבעת שהתינוק ישן, גם הם זוכים לשלווה ושעות שינה מספיקות.

 

במקביל ללימודיי הקמתי את בייבילי וזוהי הדרך שלי להעניק ולאפשר להורים לחוות הורות רגועה ובטוחה מהרגע הראשון. הליווי שאני מציעה להורים לתינוקות ופעוטות בגיל הרך הוא קבלת כלים בדרך חווייתית, מעשירה והמשרה ביטחון עבור התינוק וכן עבורם כהורים. ניתן לפגוש אותי במפגשי מגע תנועה וקול, בסדנאות פרטיות בסלון הביתי שלכם, בשיעורים פרטיים אצלי בסטודיו או אפילו בפארק.

מניסיון אישי של גידול שתי בנותיי אני יודעת כמה חשובה ההקשבה לאימהות שכבר עברו את החוויה והן בעלות ניסיון רב, וכמה הדבר עוזר בהתמודדות היומיומית שלנו כהורים ואימהות. לאור כך, בחרתי להוסיף לכל הסדנאות והמפגשים שאני מקיימת פאנל אימהות קצר בו אני משתפת את ההורים בטיפים שאני ניסיתי, קיבלתי ומצאתי בעצמי וגם טיפים מהאימהות הנוספות בקבוצה.

 

ציון הגולשים:

10

על פי 1 מדרגים

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?