שמרית אסף

התחלות - סטודיו לצילום

בהתחלות מתמחים בצילום הריון, תינוקות, ילדים ומשפחות. לאחר שנים של נסיון בתחום, פיתחנו מומחיות ויכולת להגיע לתוצאות איכותיות ביותר ועל ידי כך ליצור עבור לקוחותנו מזכרת יפייפיה.

התחלות- מנציחים רגעים מופלאים בצילומים בלתי נשכחים!

 

אנו בהתחלות מתמחים בעיקר בצילום הריון, תינוקות, ילדים ומשפחות. לאחר שנים של נסיון בתחום, פיתחנו מומחיות ויכולת להגיע לתוצאות איכותיות ביותר ועל ידי כך ליצור עבור לקוחותנו מזכרת יפייפיה.

 

צילומי הריון - ניצור עבורך בוק הריון מושקע תוך שימוש במגוון הבגדים, אביזרים ותכשיטים המתחדשים ללא הרף בסטודיו. את זו שמעצבת את הצילום שלך ובוחרת את הסטים האהובים עלייך יחד עם הצלמת לאחר עיון בקטלוג הבגדים שלנו. אנו תמיד שואפים להגיע לתוצאות מושלמות כפי שניתן לראות גם באתר התחלות.

 

צילום תינוקות – אצל תינוקות קטנים במיוחד (עד גיל חודש) נשים דגש על הזערוריות והמתיקות של התינוק עם תמונות בלתי נשכחות בסלסלות, על הידיים, תוך כדי שינה וכו'. אנו מבטיחות לכן שלמי שאין תינוק בגיל המתאים, התוצאות יעשו חשק להביא עוד ילד...

 

אצל תינוקות גדולים יותר נדגיש את הבעות הפנים, החיוכים והספונטניות של הקטנים. בצילומים אלו משתמשים במגוון של בגדים צבעוניים וכן באוסף האביזרים והצעצועים שבסטודיו אשר מעסיקים את הקטן ומוסיפים המון צבע לתמונות. גם כאן התוצאות מתוקות ויפייפיות. מזכרת שווה ביותר!!

 

צילום ילדים ומשפחות – צילום ילדים בהתחלות הנו צילום מתוכנן וספונטני כאחר, מצד אחד משתמשים באביזרים- בועות סבון, ריהוט מסוים וכו' ומושכים את תשומת הלב של הילד על מנת להנציח הבעות פנים, חיוכים וכו' ומצד שני נותנים לו מרחב מחיה לשחק ולחקור כאשר דווקא תמונות ספונטניות אלו מספקות לעיתים את התוצאה היפה ביותר. בצילום משפחתי יוצרים וריאצייות שונות בין בני המשפחה (כולם יחד, רק הילדים וכו') ויוצרים פסיפס משפחתי יפייפה שמתוכו ניתן ליצור אלבום או תמונה משפחתית נפלאה.

 

בסטודיו התחלות 2 צלמות מנוסות בעלות עין אמנותית ורגישה אשר פיתחו יכולות ברמת ביצוע גבוהה ביותר בתחום צילום ההריון והמשפחה ואשר יסייעו לכם ליצור מזכרת יפייפיה מתקופה זו. הסטודיו ממוקם בגבעתיים ומאובזר בציוד הצילום המתקדם ביותר בשוק.

 

אז בואו ליצור איתנו זיכרון יפייפה.

 

התחלות

0542024252

Studio@hatchalot.co.il

http://www.hatchalot.co.il/

 

ציון הגולשים:

10

על פי 1 מדרגים

נהדרת!!!

מיטל דגן (לקוח/ה)

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?