מאיה סימון

הדרכת הורים אצלכם בבית

מאיה סימון - הדרכת הורים אצלכם בבית. התמודדות "און ליין" עם בעיות היומיום הכרוכות בגידול ילדים בסביבה הטבעית של המשפחה

מאיה סימון - הדרכת הורים אצלכם בבית

התמודדות "און ליין" עם בעיות היומיום הכרוכות בגידול ילדים בסביבה הטבעית של המשפחה

 

הילדים שלכם עושים לכם בית ספר?
מתקשים לשלב הורות עם קריירה וזוגיות?
הגעתם למסקנה שהבעיות לא ייעלמו מעצמן?

אתם זקוקים להדרכת הורים...

בעולם שבו כל תחום מקצועי דורש תעודה או רישיון, המקצוע החשוב ביותר –הורות- אינו נלמד בשום בית ספר, ובטרם אדם מחליט להפוך להורה, הוא אינו נדרש לעבור מבחן או להציג תעודות המעידות על כישוריו. לכן, מרבית ההורים מוצאים עצמם חסרי אונים אל נוכח התנהגות ילדיהם, והם מתקשים להתמודד עם הבעיות היומיומיות הנפוצות הכרוכות בגידולם: בעיות שינה בקרב ילדים, קשיים בהצבת גבולות, בעיות משמעת וחוסר כבוד להורים, מריבות בין אחים, בעיות הרטבה, התקפי זעם ועוד.

הורים רבים חושבים שעזרה של איש מקצוע בתחום מיועדת לטיפול בבעיות חמורות במיוחד, אך הדרכה הורית עוסקת דווקא בבעיות היומיום, אלה שהופכים את החיים בבית לקשים ובלתי נסבלים, עבור ההורים והילדים גם יחד.

מאיה סימון, מדריכת הורים, מציעה הדרכת הורים אישית בבית, בשעות הבלתי שגרתיות והקשות במיוחד עם הילדים. מדובר בתהליך אימון ממוקד בתוך הבית, המחזיר להורים את הסמכות ההורית, מחזיר לילדים את הביטחון בהורים ובעצמם, משרה אווירה רגועה בבית ויוצר יחסים טובים בתוך המשפחה.

מאיה סימון, מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר,מתמחה בגיל הרך ומדריכה הורים אישית.
המרכז מעניק יעוץ והדרכה אישית במרחב ובסביבה הטבעית של המשפחה, באמצעות הדרכה אישית מוצאים ביחד עם ההורים את הדרך הנכונה להתמודד עם הסוגיות ההוריות המטרידות. ההדרכה ההורית נערכת בבית הלקוח, אחת לשבועיים, במטרה לראות את האינטרקציות בין ההורים לילדים בסביבה הטבעית שלהם. ההדרכה כוללת תצפיות בבית המשפחה, בשעות הבוקר, אחר הצהריים והערב, על פי צורכי המשפחה והעדפותיה, והיא מאפשרת להורים להתמודד "און ליין" בדילמות מחיי היומיום. בנוסף, מלווה מאיה סימון את ההורים לאורך כל התהליך, בטלפון ובדואר האלקטרוני.

מאיה סימון - הדרכת הורים אצלכם בבית
טלפון: 054-8091218     
אתר:
http://www.horim-mehalev.co.il/

 

ציון הגולשים:

10

על פי 1 מדרגים

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?