בית גשרים

קורס ילדי הקשת

קורס ילדי הקשת הינו קורס תטא הילינג לילדים ולבני נוער. הקורס מחזק מיומנויות שיאפשרו למשתתפים להגדיל את היכולות האינטואיטיביות שלהם. ההשתתפות בקורס היא הרפתקה בעולם הרוח והמיסטיקה.

האם ילדכם מאוד אינטואיטיבי? האם בתכם רגישה לסביבה שלה? האם היא מרגישה שונה מילדים אחרים? האם בנכם רחום ודואג לעולם סביבו?

יכול להיות שקורס "ילדי הקשת" של ויאנה נועד עבורו/ה!

קורס ילדי הקשת של ויאנה
הכוונה של קורס ילדי הקשת היא לחזק ולתרגל של מיומנויות שיאפשרו למשתתפים להגדיל את היכולות האינטואיטיביות שלהם.

התוצאות של הקורס הם:
  • העצמת היכולת האמפטית: התמרת חוסר הבחנה בין הרגשות שלי לרגשות הזולת (רגישות יתר לסביבה) ליכולת אמפטיה והכלה עם הזולת.
  • הבחנה בין המחשבות שלי לבין המחשבות של האחרים: יכולת שיכולה להוריד באופן ניכר בעיות קשב וריכוז.
  • העצמת יכולת הריפוי: הריפוי העצמי, הריפוי של הזולת וריפוי הסביבה (הפיזית והאנרגטית).
  • העצמת היכולת הטבעית ליצירת שפע ובריאת מציאות
הקורס בנוי מ-16 מפגשים בני שעתיים כל אחד שכוללים תרגילים חווייתיים במגוון שיטות וטכניקות רוחניות: עבודה עם קריסטלים, ריפוי אנרגטי, תקשור עם המלאכים השומרים שלהם, גילוי חיית הכוח שלהם בטוטם ועוד... הכל דרך שימוש בתטא הילינג™.
הקורס נלמד בקבוצות גיל נפרדות:
  • ילדים: גילאים 7-11
  • בני נוער: גילאים 12-15
  • מבוגרים: 16 ומעלה
משך הקורס: 16 מפגשים בני שעתיים כל אחד

מי הם ילדי הקשת?
ילדי הקשת הנם ילדים רגישים ואינטואיטיביים בצורה יוצאת מן הכלל. ילדי הקשת נולדו עם חכמה אינסופית ועם היכולת לשנות את העולם סביבם. מאז התקופה הקדומה העולם חיכה לילדי הקשת שיגיעו ויעשו טרנספורמציה.

ילדי הקשת אינם ילדי אינדיגו. ילדי אינדיגו נולדו על מנת להוביל את העידן החדש. למרות שלילדי אינדיגו יש אינטואיציה יוצאת מהכלל והם מדהימים ביצירת מציאות, ילדי אינדיגו יכולים להיות מושפעים מאנרגיות שליליות הנמצאות סביבם. ילדי הקשת משנים את האנרגיות שנמצאות סביבם על מנת להגיע לצרכים הכי גבוהים של האנושות. לילדי הקשת יש "ידיעה" יוצאת דופן של מה נכון ומה לא והם יודעים להמיר אנרגיה.

בתקופה שלנו ילדי האינדיגו הופכים לילדי קשת. עם תרגול באמצעות שימוש באינטואיציה, גם מבוגרים יכולים להפוך לילדי קשת. ילדי הקשת הם בני אנוש סתגלנים שיש להם זיכרונות מזמנים אחרים ומקומות אחרים, זיכרונות של מיומנויות שיש להם והם מביאים אהבה וסבלנות אינסופית.

 

הנחייה
הקורס מונחה ע"י רונן מולדובן. קורסים המיועדים לילדים ובני נוער נערכים בשיתוף מנחה נוסף או מסייע בעל נסיון עבודה עם ילדים ו/או בני נוער.
לפרטים נוספים: הקליקו כאן!
ציון הגולשים:

10

על פי 1 מדרגים

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?