האירוע הכי מופרע של הקיץ: גן פלאות מיוחד ובו עשרות מפלצות ענק מפחידות, מצחיקות ומגעילות ששרות, מדברות, מספרות ומפתיעות!

גן המפלצות – האירוע הכי מופרע של הקיץ!

מבית היוצר של הצמד יוסי אבולעפיה ואפרים סידון, שהעניקו לנו ספרי ילדים רבים, מגיעה אלינו בקיץ הזה לראשונה תערוכה שכולה קסם, צחוק והתרגשות: גן המפלצות. יוזם ומנהל אומנותי: צחי בקר.

 

על יצירת המפלצות עמל במשך השנתיים האחרונות האמן יוסי אבולעפיה. הוא יצר עשרות מפלצות ססגוניות ומרהיבות, אליהן התאים חברו הסופר המוערך אפרים סידון טקסטים, וכן גיבש עבור כל אחת ואחת מופע מיוחד של שירה, סיפור והפתעה.

כמו כן השתתף צוות גדול של שחקנים, זמרים, פסלים, מלחינים, נגנים, ציירים, מעצבים וטכנאים ביצירת פסלי הענק של המפלצות, ובהכנת ההקלטות ופס-הקול העשיר והסוחף המלווה אותן.

 

זאת התערוכה הראשונה מסוגה בעולם, ובטוח שלא תוכלו להישאר אדישים אליה!!

לכל מפלצת שם, אופי, תפקיד ותכונות משלה: הן עוסקות בפחדים, בכעסים, באהבות, בצחוקים ובשמחות גם יחד, תוך כדי קריצה שובבית.

 

עוד בתערוכה:

מתחם פעילות מיוחד לילדים הכולל ארגז חול ענק לבניית מפלצות עם מדריכי פיסול בחול, מתחם לצביעת מפלצות, פעלתון, קיר סלפי מפלצות, כסא מלך המפלצות ועוד...

 

אז קדימה.. בואו להכיר ולהתאהב במפלצות!!!

 

 

יולי - אוגוסט 2017, גן מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב.

http://www.monstergarden.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

ביקרתי אתמול עם הילדים בפתיחתה של תערוכת המפלצות.

אין מה לומר: המפלצות הן מדהימות!

כל אחת יותר מופלאה, ססגונית, ומופרעת מהקודמת. השמות שלהן מותאמים במיוחד לשפה העברית ולילדים של ימינו, וכן גם הסיפורים הקצרים שמלווים כל אחת מהן.

התאכזבתי מאד וכך גם הילדים מהעובדה שבין כל עשרות המפלצות שבתערוכה לא הייתה אפילו לא מפלצת אחת שניתן היה לגעת בה, לטפס עליה או לחבק אותה.

מבחינתי, תערוכה מותאמת לילדים זו תערוכה שילדים יכולים להשתמש בכל החושים שלהם ולא רק להסתובב בין פסלים או תמונות ולצפות בהם, גם אם הם נעים ומוציאים קולות (במקרה הזה שרים ומדקלמים).

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!