במקום להסתובב כל היום עם אף סתום וחבילת טישו ב"שלוף", אפשר לרפא אלרגיה - ללא צורך בתרופות מונעות על בסיס קבוע!

מצב של אלרגיה הוא מצב בו מערכת החיסון מתייחסת לחומרים (כגון אבק, פרווה וכו‘) כאילו היו גוף זר שחדר למערכת, ונלחמת לסלקם, ואז מייצרת סימפטומים כגון נזלת, צריבה בעיניים ועוד.

 

הטיפול המקובל כיום ברפואה הקונבנציונאלית הוא תרופות על בסיס סטרואידים ו/או אנטי היסטמינים או כדי לדכא את הסימפטומים - אך לא מוכר טיפול המרפא לחלוטין מצבי אלרגיה! כלומר, צריך "להסתדר עם זה איכשהו", וליטול תרופות באופן כרוני, ויש מצבים שבהם אף נשארים במצב קבוע של נזלת או אף סתום.

יש גם טיפולים הכוללים אנטי-אלרגיים, סטרואידים או חיסון נגד אלרגיה.

 

לכן, קיימים יתרונות רבים לפנייה במצב של אלרגיה לטיפול הומאופתי. במחקר שבדק את יעילות הטיפול, גילו שחלה הטבה מעל 80% אחוז במצב המטופלים שסבלו מסימפטומים של אלרגיות לאחר טיפול הומאופתי. זה כמובן שם את ההומאופתיה במקום חשוב בטיפול באלרגיות.

 

כמו כן, טיפול הומאופתי מחזק את הגוף במקום להחליש אותו, כך שגישת תועלת מול סיכון (מול המחיר הבריאותי) אינה רלוונטית.

 

הטיפול ההומאופתי גם חוסך כסף על תרופות שנלקחות באופן כרוני וכמובן על חבילות של טישו... והכי חשוב - משנה לחלוטין את איכות החיים.

 

הטיפול ההומאופטי באלרגיה בטוח, אינו ממכר וללא תופעות לוואי, כיון שההומאופתיה מגרה את המערכת החיסונית ללא שימוש בתרופות כימיות.

בתהליך הטיפולי יש התייחסות להלך החיים והאופי של הסובל מאלרגיה ולא רק לסימפטומים הפיזיים, כי לפי הגישה ההומאופתית, יש קשר בין הגוף לנפש, ואלרגיה מעידה על חוסר איזון עמוק יותר של מערכות הגוף.

 

התרופה ההומאופתית תורמת לא רק לריפוי האלרגיה, אלא גם לשיפור בבריאות ובחיוניות הכללית. המטרה היא להגיע לשורש הבעיה, ולטפל בצורה שאינה סימפטומטית בלבד.

 

שימו לב שתרופות מדף הומאופתיות לטיפול באלרגיה או בנזלת, הן לא הומאופתיה קלאסית, הגישה עליה אני ממליצה, תרופות אלה אמנם מוכנות מדילולים הומאופתיים, אך נתינתן ללא מרשם ולכל נזלת ללא אבחון אינה עובדת בצורה הומאופתית אלא סימפטומתית בלבד, כך שאין ייחוד למטופל ולכן אין מניעה שהנזלת תחזור בהמשך.  

המטרה בטיפול הקלאסי היא לא רק לטפל בעוצמת ההתפרצות אלא גם בתדירות - עד רמה של החלמה מלאה.

 

לדוגמא, טיפלתי בבת גיל העשרה, שאמרה שכבר ניסתה הכל, ושום דבר לא עוזר - היא מסיימת 3 גלילי נייר טואלט ביום. אביה שכנע אותה לבוא והיא כבר לא האמינה שמשהו יעזור. לאחר חודש טיפול, דיווחה שירדה לגליל אחד ביום, ושזה שיפור עצום. לאחר 3 חודשי טיפול, הפסיקו הסימפטומים של האלרגיה ולא חזרו עד היום (עברו כבר כמה שנים מאז).

 

לסיכום,

יתרונה של ההומיאופתיה הוא בכך שהיא מטפלת באלרגיה מהשורש, כשהרפואה הקונבנציונאליות מטפלת בסימפטומים בלבד. ההומיאופתיה מנטרלת את הרגישות לגורמים המשלהבים המביאים להופעת האלרגיה ומשאירים את המערכת החיסונית של המטופל חזקה יותר וזמינה יותר לטיפול בבעיות הגנה יומיומיות.

 

 

על הכותבת:
עדי ברומר,
הומאופתית קלאסית .R.C.Hom
מתמחה בטיפול הומאופתי בילדים
https://www.adibrumer.com

 

**מאמר זה אינו מהווה תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופא **

 


עוד באותו נושא

התחדשות וחיבור לגוף

עם בוא האביב אנחנו יוצאים מההתכנסות של החורף, מההתכרבלות, משעות החושך המוקדמות, נפתחים ויוצאים החוצה

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?