הדרדסים חוזרים! דרדסאבא, דרדסית וגרגמל בתערוכה ענקית ובלעדית בישראל. בואו להכיר את הדרדסים מקרוב, למדוד את הגובה שלהם, לבקר אותם בכפר, לשיר איתם במחזה, להצטלם איתם ולבסוף – להבין איך זה להיות כל-כך קטן!

הדרדסים - תערוכת ענק לכל המשפחה

הדרדסים, המותג האהוב גם על ההורים מתוכנית הטלוויזיה המיתולוגית וגם על הילדים מהסרטים באותו שם שיצאו רק בשנים האחרונות, מגיעים אלינו בקיץ הקרוב בתערוכה שהופכת אותם לחוויה מוחשית עם מגוון אטרקציות מעולמם האהוב של היצורים הכחולים ועם מחזמר מקורי שמגיע הישר מחו"ל.

 

התערוכה משתרעת על פני 2,000 מטר מרובע ותציג את עולמם הקסום של הדרדסים ב-5 מתחמים חווייתיים גדולים:

 

פארק הדרדסים

אתם מוזמנים לפארק הדרדסים העצום, שם תפגשו את דרדסאבא, דרדסית ושאר חבריהם, תראו את בית הפטרייה שלהם, תעברו על גשר הדרדסים, תשבו על חיפושית אדומה ותרגישו חלק מהיצורים הכחולים.

גם גרגמל יהיה...

הפארק משתרע ע"פ 560 מ"ר ומכיל עשרות דרדסים שונים בגובה 90 ס"מ, בתי פטריות בגובה 4 מ‘, חיפושיות ענק, עצים ועוד.

 

הבית הענק

רוצים לראות את העולם כמו הדרדסים? על פני כ-250 מ"ר מוצבים חפצי בית עצומים, שיתנו לכם תחושה שאתם דרדסים. תוכלו להסתובב במתחם הענק, לשבת על הסמרטפון האסטרונומי, לטפס על הכיסאות העצומים ואולי תצליחו להגיע לשולחן האוכל...

מיניאטורת כפר הדרדסים

אם תתכופפו מעט, תצליחו לראות את כפר הדרדסים כולו בגודל טבעי: בתי הפטריות, העצים, חוות הפרחים, הבארות, הגשרים, הצמחייה וכמובן הדרדסים עצמם, בעוד יום עבודה שגרתי בכפר.

שטח הכפר המיניאטורי הינו כ-25 מ"ר.

במתחם יוצבו משקפות מיוחדות  לתצפית מושלמת על הכפר.

 

מוזיאון הדרדסים הבינלאומי

כל מה שרציתם לדעת על הדרדסים: הדמית חדר העבודה  של ממציא הדרדסים, פייר קוליפור (פיו(. אוסף דרדסים נדיר המכיל כ- 500 פריטים, סקיצות וציורים ראשונים של הדרדסים, התפתחותם לאורך השנים, עובדות מפתיעות ואפילו איך נשמעים הדרדסים בפרסית, טורקית וגרמנית...

 

המחזמר הדרדסים המקורי מחו"ל

המחזמר "הדרדסים" המקורי מחו"ל מתורגם לעברית עם שחקנים בתחפושות מרהיבות, בליווי תפאורה אותנטית ומוזיקה מקפיצה . המחזמר מוצג במשך כ-30 דקות.

 

 

עוד יוצגו בתערוכה עמדות צילום תלת ממד מיוחדות ואטרקציות נוספות, המתאימות הן לילדים והן למבוגרים שגדלו על הסדרה האהובה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!