במשך כל השנה אבל בעיקר בקיץ חשוב מאוד להרגיל ילדים לשתות. הנה כמה טיפים איך לעשות את זה.

אנשים שעוסקים בפעילות גופנית יודעים שמים חשובים לנו יותר מכל דבר. גם אם נהיה בכושר שיא ונאכל ארוחה מלאה בפחמימות לפני אימון חזק או תחרות, לא נצליח בלי מים. ביום שלפני תחרות אני מסתובב עם בקבוק של ליטר ומקפיד לסיים ולמלא אותו לפחות 3 פעמים. היום זה קל לי כי אני רגיל, אבל בהתחלה היה קשה לשתות כי אנחנו פשוט לא רגילים לשים לב לפעולת השתיה.

 

 

עכשיו בקיץ חשוב מאוד להרגיל ילדים לשתות. כשחם אנחנו מזיעים וזיעה היא מים עם מלח. הזיעה היא הדרך של הגוף להתקרר וזה נהדר שאנחנו מזיעים בחום ובמאמץ. אבל אם נזיע יותר מידי ולא נכניס בחזרה מים לגוף, אנחנו עלולים להתייבש.

 

הכי חשוב שהמים יהיו כל הזמן לידינו. את מה שאנחנו לא רואים ולא מרגישים, בדרך כלל אנחנו שוכחים. אז אני ממליץ לכם לעשות את מה שהמדריך שלי אמר להורים שלי לעשות. לתת לילדים ללכת עם המים. לגן ולבית הספר אפשר ללכת עם בקבוק בתיק. לטיולים צריך שלכל אחד יהיה תיק נוח או חגורה עם מים ואם אתם רוכבים אז כדאי שגם יהיה בקבוק מים על שלדת האופניים.

 

 

אני רוכב עם תיק מים על הגב או המותניים ותמיד יש לי גם בקבוק צמוד לאופניים. יש לי גם חגורה אלסטית עם מקום לטלפון ומנשא לבקבוק של מים מינרליים. יש תיקים מיוחדים לילדים ואפשר גם לשים שקית מים עם צינור ופיה בתיק בית הספר. זה לא משנה איך אתם סוחבים איתכם את המים, העיקר שתמיד יהיו בהישג יד.

 

ועוד טיפ חשוב – את תיק המים אפשר לקנות באליאקספרס, אבל את שקית השתיה עדיף לרכוש בארץ ועדיף מחברה מוכרת. שקיות שתיה מחומרים לא מתאימים מתמלאות בעובש וחיידקים. שקיות שתיה בתקן ישראלי לא מכילות חומרים רעילים שמזיקים לגוף.

 

תיקי שתיה מאליאקספרס:  https://s.click.aliexpress.com/e/_ApZrxD

תיקי שתיה לילדים קטנים: https://s.click.aliexpress.com/e/_A5DNM3

 

 

לרוויה,

כפירי בדרכים

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?