סיור צמחים מתחפשים * הכנת תחפושות בהשראת צמחים * תחרות תחפושות נושאת פרסים * סיור ברכבת הגן * סיור בחממה הטרופית. הפעילות כלולה במחיר הכניסה.

צמחים מתחפשים - פורים 2021 בגן הבוטני בירושלים

לכבוד חג הפורים מזמין הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם ירושלים את הקהל הרחב – ילדים, מבוגרים ומשפחות, לצאת מהבית אל טבע קסום בגן הבוטני הגדול בישראל, המשתרע על פני 120 דונם של מרחב פתוח, נקי עם אוויר צלול כיין.

הגן הינו פנינת טבע בלב העיר המעניק למבקריו חוויית בילוי באווירה ירוקה ומיוחדת, אטרקציה מצוינת למחפשים בילוי איכותי לילדים בטבע הפתוח גם בפורים.

 

השנה יתקיימו בגן פעילויות מיוחדות בנושא צמחים מתחפשים במסגרתן יוכלו המשתתפים ליהנות מסיור חוויתי ברחבי הגן במסע שבו יגלו איך צמחים חוגגים את פורים כל השנה!  

 

פעם בשנה אנחנו נהנים מחג שכולו תחפושות יצירתיות ומקוריות, אבל יש צמחים שונים בטבע שבשבילם פורים נמשך כל השנה. צמחים מתחפשים מסיבות שונות כמו תחרות והצורך לשרוד, למשוך חרקים להאבקה ועוד.

המשתתפים יכירו צמחים כמו הדבורנית שמתחפשת לנקבת דבורה כדי למשוך דבורים זכרים ו ציפור גן העדן, פרח מופלא שנראה כמו ציפור ועוד ועוד.

 

 

בימים 25-28/2/2021 בין השעות 09:00- 14:00 יתקיימו שפע פעילויות לכל המשפחה וביניהן:

 

סיור צמחים מתחפשים למשפחות - בו יכירו צמחים כמו הדבורנית שמתחפשת לנקבת דבורה כדי למשוך דבורים זכרים ו ציפור גן העדן, פרח מופלא שנראה כמו ציפור. מתאים לגיל 4 ומעלה.

 

סדנת הכנת תחפושות בהשראת צמחים. מתאים לגיל 5 ומעלה.

 

תחרות תחפושות נושאת פרסים – כל משתתף מוזמן להצטלם בגן בתחפושתו, להעלות התמונה לפייסבוק או לאינסטגרם ולתייג את הגן הבוטני. הזוכים יזכו במנוי משפחתי לכל השנה!!!

 

סיור צמחים מתחפשים למבוגרים.

 

סיור בחממה הטרופית - בחממה הטרופית כ-300 מיני צמחים שונים ומיוחדים בעלי צורות, צבעים ושימושים שונים ביניהם צמחים בסכנת הכחדה, עצי בננה מרהיבים, שיחי קפה, סחלבים וקקטוסים. החממה מחולקת לשני אזורים: טרופי ומדברי. לכל המשפחה ונגיש לעגלות וכיסאות גלגלים.

 

סיור ברכבת הגן - לוקח את המבקרים לסיבוב באוויר הצח כדי לראות נוף מפעים וייחודי בעל מגוון עצום של פרחים, עצים ועוד 6600 מינים וזנים של צמחים שונים מהעולם, המוצגים בשש חלקות גיאוגרפיות (אפריקה הדרומית, אירופה, אמריקה הצפונית, אוסטרליה, דרום-מערב ומרכז אסיה והים התיכון). מתאים לגיל 2 ומעלה.

 

 

לפרטים נוספים: https://www.botanic.co.il/

 


עוד באותו נושא

מוזיאון הלגו המצליח בעולם מגיע לאילת עם "ממלכת הדינוזאורים"!

תערוכת הלגו "ממלכת הדינוזאורים" מגיעה לראשונה לאילת ונפתחת לקראת פורים תחת הוראות התו הסגול במתחם הטרמינל (שדה התעופה הישן), במתחם מקורה וממוזג ומתפרסת על פני כ-5,000 מ"ר.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!