אוכל בריא יכול להיות טעים, ואפילו טעים מאוד! בספרה "פשוט משפחה בריאה" מעניקה רחלי בהרל כלים פרקטיים וגם עשרות מתכונים למשפחות המעוניינות לבצע שינוי תזונתי ולנהל אורח חיים בריא.

פשוט משפחה בריאה - המדריך הישראלי המקיף לתזונה בריאה

שנים רבות ואלפי מחקרים מוכיחים כי תזונה נכונה היא אחד מכלי המניעה האפקטיביים ביותר מפני מחלות. בספר "פשוט משפחה בריאה" מעניקה רחלי בהרל כלים פרקטיים למשפחות המעוניינות לבצע שינוי תזונתי ולהתחיל לנהל אורח חיים בריא.

 

רחלי בהרל רואה חשיבות גדולה בהעברת המזון הלא-מעובד למרכז הצלחת ובהיכרות עם השפע הגלום בו, הן של צורות הכנה והן להגשה מעוררת תיאבון, והיא משלבת את כל הידע שלה בספרה.

 

בהרל מכירה היכרות אינטימית את הכוח האדיר והמרפא של תזונה מיטיבה. היא אובחנה לפני כ-20 שנים כחולה בטרשת נפוצה, מה שהוביל אותה לשינוי משמעותי באורח החיים: "אני מאובחנת כבר שנים רבות, ולשמחתי חיה עם הכותרת הזו בשלום. בשגרה אני חיה ללא סימפטומים כלל (טפו, טפו, טפו, ליתר ביטחון). למדתי להקשיב לגופי וללכת אתו ולא נגדו. התזונה הטבעית שאימצתי משחקת תפקיד מרכזי בשמירה על בריאותי", היא אומרת.

 

"פשוט משפחה בריאה" הוא הספר המקיף ביותר שנכתב בישראל של המאה ה-21 בנושא תזונה בריאה בהיבט המשפחתי. הוא מותאם בדיוק למשפחה הישראלית, נגיש ונוח ומיועד למבוגרים ובעיקר להורים לילדים בכל הגילאים - פעוטות, ילדים צעירים ובני נוער.

 

הספר נחלק לשני חלקים:

בחלקו הראשון, "תזונה במחשבה תחילה", משתפת המחברת את הקוראים בידע הרב שצברה במהלך המסע שלה ושל משפחתה לקידום אורח חיים בריא והקוראים המתעניינים בבריאות המשפחה יקבלו תשובות לשאלות הרבות המתעוררות בתהליך.

ובחלקו השני, "ספר המתכונים", החוויה החושית והמענגת של הספר, ובו מופיעים למעלה ממאה מתכונים בריאים, פשוטים וטעימים המומלצים מאוד לשילוב בתזונה היומית של כולנו.

 

עזרה בכתיבה זהורית שייחי, תזונאית קלינית, ששני ספריה "הטופו" ו"לבריאות" כיכבו במטבחים רבים. זהורית, המנהלת אף היא בית המבוסס על תזונה טבעית ובריאה, סייעה בתכנים המקצועיים ובמתכונים, ואימהות רבות אחרות תרמו את המתכונים המנצחים שלהן.

 

 

לפרטים נוספים:  https://www.focus.co.il/product.asp?pid=239-625

 


עוד באותו נושא

גלילי מלפפונים לילדים

הרבה ילדים לא אוהבים ירקות בכלל. אני מצאתי, שהירק שהכי קל להתחיל איתו במלאכת חיבוב הירקות על ילדים סרבנים הוא המלפפון.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

"פשוט משפחה בריאה" הוא אחד הספרים הטובים והחשובים שקראתי לאחרונה!

אני חייבת להודות, שעל אף שאני מאד משתדלת לבשל במיוחד לילדים אוכל בריא, ברגע הראשון נרתעתי מלפתוח את הספר, מלגעת בנושא הזה בכלל. ספרים מהסוג הזה בדרך כלל מציפים בהמון מידע, כללים ומספרים שכמעט בלתי אפשרי ליישם ביום יום.

אבל הספר הזה הוא שונה.

קודם כל, כתבה אותו מי שבעצמה עשתה את השינוי התזונתי בליווי של תזונאית ותוך התייעצות עם המון הורים ששיתפו אותה בנושאים שמטרידים אותם. בנוסף, היא משלבת בספר גם מתכונים קלים להכנה וגם רעיונות לנשנושים שאפשר להציע לילדים בין הארוחות.

בין הנושאים בספר: מיתוסים על תזונה בריאה, פרסומות וילדים, הקניית הרגלי אכילה בריאים, אכילה בררנית, אכילה רגשית, השמנת יתר, ילדים ודיאטה ועוד.

מומלץ בחום.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!