המופע המרכזי לקטנטנים לחנוכה 2019 "מותק גיבורי החלומות", מבית היוצר של ה"פסטיגל" ו"מותק של פסטיבל", מפגיש את כל כוכבי הילדים וביניהם מיקי, מיכל הקטנה, מני ממטרה, קופיקו ולצידם המותגים הבינלאומיים והאהובים "כוח פי ג׳יי" ו"בייבי שארק".

הפקת הדגל לקטנטנים, מבית היוצר של ה"פסטיגל" ו"מותק של פסטיבל", גאה להעלות מחזמר איכותי לחנוכה לכל המשפחה: "מותק גיבורי החלומות".

 

הפקת ענק מרהיבה המפגישה את כל כוכבי הילדים האהובים והגדולים בישראל על במת אחת: מיקי, מיכל הקטנה, דוד חיים, בובו, מני ממטרה, קופיקו, פיקו ולצידם יתארחו השנה לראשונה המותגים הבינלאומיים הפופולריים לילדים "כוח פי ג׳יי" ו"בייבי שארק".

 

יחד יופיעו כל הכוכבים הנ"ל במחזמר רב משתתפים, שחקנים, רקדנים ואפקטים המציג סיפור עלילה מקורי השם דגש על כך שחלומות נועדו על מנת שנגשים אותם.

 

לכל אחד יש חלום. אבל לא כל אחד חושב שהוא יכול להגשים אותו. בחנוכה הקרוב גיבורי החלומות יבינו שבשביל להגשים חלום צריך רק אמונה, אהבה וחיוך - כל השאר יקרה כבר מעצמו. גיבורי החלומות יקבלו את הכוחות להגשים לעצמם את החלומות בעזרת נבי ארנבי.

 

מופע חנוכה שכולו חגיגה של קצב, ריקוד, צחוק ורגש שבשילוב מיטב השירים המוכרים של כוכבי הילדים יוצר חוויה חד פעמית!!

 

ועד אז אל תשכחו: כשעוצמים את העיניים דווקא אז רואים - חלומות מתגשמים!

 

 

חנוכה 2019 תל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים.

מכירת כרטיסים והפצה ראשית – קופת תל אביב או www.2207.co.il  .

 


עוד באותו נושא

סיורי עששיות על החומות

במהלך חופשת חנוכה יקיים מוזיאון מגדל דוד בירושלים בסיורי עששיות במגדל דוד, ויאפשר לילדים לחוות את רוח החג באופן הרפתקני ומוחשי.

גרביטי פארק: פארק האתגרים הענק והמקורה של כרמיאל והסביבה

מחפשים אטרקציה מקורה ליום גשום? ה"גרביטי פארק" הוא מתחם מקורה ענק ומהנה המותאם למשפחות עם ילדים

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?