לונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע, המעודד למידה חווייתית באמצעות משחקים מקוריים ואינטראקטיביים, התנסות וחישה, גאה להזמין משפחות וילדים לקיץ מוזיקלי: מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות מוזיקליות ייחודיות לצד מרחב עצום של חוויות פיזיות, רגשיות וחינוכיות - והכל בכרטיס אחד!

קיץ מוזיקלי בלונדע

בקיץ הקרוב משיק ה"לונדע", מוזיאון הילדים של באר שבע, ע"ש ג‘ק, ג‘וזף ומורטון מנדל, פעילות מוזיקלית ייחודית וחווייתית למשפחות עם ילדים.

 

במסגרת הקיץ המוזיקלי בלונדע תמצאו:

* חצר מוזיקלית, ססגונית ומרהיבה, שהוקמה במיוחד לאירועי הקיץ, וכוללת כלי נגינה ענקיים כדוגמת: קסילופון, מערכת תופים, מטלפון, פלטה מנגנת, ועוד.

* חדר מוזיקה ובו כלי נגינה אמיתיים, בהם הילדים יוכלו להתנסות על מגוון כלים בעזרת מדריכים שינחו אותם.

* עמדות צילום מוזיקליות.

* מתחמי יצירה ואומנות להורים וילדים באווירה מוזיקלית.

* החל מ- 12.08.19 בכל יום בשעה 11:00, יתקיים בחצר המוזיקלית מופע מוסיקלי, אינטראקטיבי וחוויתי המשלב תיפוף על הגוף, ריקודי שורות, תחרויות משפחתיות, ריקוד ושירים אהובים ומוכרים.

 

לצד כל אלה יעמוד לרשות המבקרים מרחב עצום של חוויות פיזיות, רגשיות וחינוכיות מגוונות, שיספקו להם זמן איכות משפחתי מלא בהנאה.

 

לונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע משתרע על פני 3 קומות גדולות, בשטח כולל של 4,000 מ"ר, בהם פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים, וכוללים משחקי חוץ ופנים. הצבעוניות של המקום אנרגטית ומסקרנת והמבקרים בו נכנסים לעולם אחר, עולם הילדים. כל חלק עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים, לגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי,  כפרטים וכחלק מקבוצה. בנוסף יש במקום שני שטחי חוץ מושקעים המשלימים את החוויה.

 

 

לפרטים נוספים:  https://lunada.co.il

 

 

**יש להצטייד בגרביים – הכניסה למקום ללא נעליים

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!