במרכז הרפואי אסף הרופא מחפשים ילדים בגילאי 8-15, שעברו חבלת ראש קלה מלפני שלושה חודשים עד חמש שנים, הסובלים מסימפטומים פיזיים, קוגניטיביים, קשיי שינה או בעיות התנהגותיות, שהחלו לאחר החבלה.

כל הורה יודע שחבלת ראש קלה היא דבר שכיח, בעיקר בילדים.

מה שלא כולם יודעים, זה שכ-30% מהנפגעים יפתחו תסמונת כרונית או ממושכת של זעזוע מח, הכוללת פגיעה קוגנטיבית ממושכת.

 

למרבה הצער, לא קיים טיפול מקובל ומוסכם לתסמונת זעזוע מח ממושכת בילדים.

לאחרונה הוכח כי טיפול בחמצן היפרברי יעיל בטיפול בתסמונת זעזוע מח ממושכת במבוגרים ומסייע בשינוי התהליכים הפתולוגים המתרחשים במח. השימוש בחמצן היפרברי לטיפול בילדים הסובלים מתסמונת זעזוע מוחי כרוני עדיין לא נבדק.

 

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי היא לבדוק בצורה מבוקרת את השפעת הטיפול בחמצן היפרברי על התפקודים הקוגניטיביים וההתנהגותיים בילדים הסובלים מתסמונת זעזוע מח כרונית לאחר חבלת ראש קלה.

 

במרכז הרפואי אסף הרופא מחפשים ילדים בגילאי 8-15, עם חבלת ראש קלה מלפני שלושה חודשים עד חמש שנים, הסובלים מסימפטומים פיזיים (כאבי ראש, סחרחורות) או קוגניטיביים (ירידה בזיכרון) או קשיי שינה ובעיות התנהגותיות, שהחלו לאחר החבלה!

 

חושבים שילדכם מתאים למחקר?

שלחו לנו באמצעות הטופס הבא את גיל הילד, זמן החבלה והסימפטומים מהם הוא סובל כיום: https://www.imaba.co.il/contact-hyperbaric-chamber.php

 

 

באדיבות

מרכז סגול לרפואה היפרבארית

המרכז הרפואי אסף הרופא

 


עוד באותו נושא

הכינו את ארון התרופות לחורף

עונת החורף שבפתח מאותתת שהגיע הזמן להיערך ולהצטייד בתכשירים ובתרופות למניעה ולטיפול בתופעות חורף דוגמת הצטננות, שיעול, שפעת וכד'

התגובות שלכם ...

חוות דעת

היום אני רוצה להביא לכם את סיפורו האישי של יניב עבדי, אבא לילד בן 10 שעבר את הטיפול בתא הלחץ:

 

"קצת לפני יותר משנה ישבתי יד ביד עם הבן שלי ברכב בדרך לבית החולים אסף הרופא והתחלנו תהליך מדהים של טיפול בתא לחץ עם חמצן.

הטיפול מאפשר לחמצן להתמוסס בדם בצורה טובה יותר ולהיכנס למקומות בגוף שתאי הדם קצת מתקשים להכנס...

בהמשך גילינו גם שנוצרים בגוף שלנו תאי גזע חדשים, מה שאומר שנוצרו אצלנו תאים שיכולים להפוך לכל תא שחסר בגוף, ומכאן הדימיון יכול רק להתרחב ולפרוץ גבולות...

שיתפתי את הסיפור שלנו בפייסבוק, כיוון שחשוב לי מאד שכל ההורים ידעו על המחקר הזה בתאי לחץ לילדים בגילאים 8 עד 15 שעברו תאונה וקיבלו מכה בראש ומאז ההתנהגות הקוגנטיבית שלהם בירידה, כי יש כאלה שיכולים דרך המחקר לעבור את הטיפול הנדיר והמיוחד הזה ללא שום תשלום!"

 

הנה הלינק לפוסט המקורי, מזמינה אתכם לקרא ולשתף: https://goo.gl/Gq9bh1

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?