בעונה החדשה נפגוש שוב את מיכל הקטנה והחברים מהיער הקסום ובכל פרק הם יעסקו בפעילות אחרת כמו ריקוד, קלאס, תופסת, 5 אבנים, חבל קפיצה, ועוד דברים שהצופים יכולים לעשות בבית מול המסך או בחוץ עם החברים. הפרק הראשון ישודר ב 28.10.2018 – אל תגידו לא ידענו...

הסדרה המגניבה "מיכל הקטנה והמפלצות" חוזרת - רק בערוץ הופ!

כוכבת הילדים מיכל הקטנה חוזרת בעונה חדשה של הסדרה האהובה "מיכל הקטנה והמפלצות" בערוץ הופ! שבה היא מעודדת את הקהל הצעיר לקום מהספה, לנוע, לזוז, לרקוד ולשחק – הכל יחד איתה, עם מיכל, ועם החברים המוכרים מהעונה הקודמת.

 

כל זה יתבצע הן באמצעות הפעילויות עצמן, שיהיו רעיונות פשוטים ומזמינים והן באמצעות השירים הקליטים, הקצביים ומעודדי התנועה. הצופים יכירו את השירים ואת תנועות הריקוד ויוכלו להצטרף בקלות ואף ללמוד פעילויות ומשחקים חדשים לשחק עם בני המשפחה והחברים.

 

במהלך כל פרק מיכל, פוגו, טריק והמכשפה בו (בגילומו של יובל סגל הנפלא) נפגשים במועדון המשחקים של היער הקסום כדי לבלות יחד, ותוך שהם מתלבטים מה לעשות, הזוזו-פלצת, גאג‘ט קסום שנמצא במועדון המשחקים, קורא שבדיוק עכשיו הגיע הזמן לזוז!. החברים נרגשים ושרים את השיר הקבוע "זמן לזוז!" בסוף השיר מכריז הזוזו-פלצת על הנושא והפעילות היומיים. לדוגמה: הנושא הוא ‘זמן משחק‘ והפעילות היא קלאס או תופסת או הנושא הוא ‘זמן חיות‘ והפעילות היא לקופים וכו‘. הפעילויות הן פשוטות, כאלו שגם הצופים יכולים לעשות אותן בבית מול המסך.

 

בכל פרק מיכל נרגשת להתחיל בפעילות אך המפלצות או המכשפה בו לא תמיד משתפות פעולה. מיכל מסבירה לחבריה איך לבצע את הפעילות ומראה להם שלנוע ולזוז זה כיף גדול. בסופו של דבר החברים משתכנעים, ויחד כולם עושים את הפעילות ונהנים מאוד.

 

 

בעונה החדשה 18 פרקים אשר ישודרו בשעות 07:00 בבוקר וב – 17:00 אחר הצהריים רק בערוץ הופ!. הפרק הראשון ישודר ב- 28 באוקטובר.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כשהייתי קטנה הייתי ביחד עם עוד כמה ילדים בחבורה. היינו מתכנסים במרתף של אחד הבניינים בשכונה, מתכננים תוכניות ומשחקים כל מיני משחקים כמו תופסת, כדורגל, גומי (שהיה האהוב עלי ביותר), 3 מקלות, קלאס, מחניים ועוד...

 

כאמא, אני משתדלת מאד לוודא שאצל ילדיי יהיה איזון בין הזמן שהם מקדישים למסכים בחיים שלהם לבין הזמן שהם מקדישים למשחקים אחרים, במיוחד למשחקים ספורטיביים שמפעילים בהם את הגוף.

 

אתמול צפיתי ביחד עם סיון שלי בפרקים הראשונים בעונה החדשה של "מיכל הקטנה והמפלצות" ושתינו נהנינו כל כך!

בעונה החדשה הסדרה ממשיכה להיות נעימה, להציג ערכים של חברות ואהבת הזולת, והחידוש הוא האופן שהתוכנית מעודדת את הילדים לקום מהספה ולזוז: לרקוד, לקפוץ, לשחק ועוד.

 

תענוג.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!