לאור ההצלחה מהקיץ שעבר, גם השנה נפתחת תערוכת "גן המפלצות"! והפעם במקום סגור וממוזג, ביתן 2 בגני התערוכה, ולמשך כל החופש הגדול.

גן המפלצות חוזר!

"גן המפלצות" הנו גן פלאות מיוחד ובו עשרות מפלצות ענק מפחידות, מצחיקות ומגעילות ששרות, מדברות, מספרות ומפתיעות!

הגן הנו מיזם ענק וראשון מסוגו בעולם שיצא אל הפועל בזכות שיתוף פעולה בין שני היוצרים המוערכים, יוסי אבולעפיה ואפרים סידון, אשר העניקו לנו כל כך הרבה ספרי ילדים עד היום.

במשך שנתיים יצר ועיצב האומן, יוסי אבולעפיה, עשרות מפלצות ססגוניות ומרהיבות, אליהם התאים הסופר המוערך, אפרים סידון, טקסטים וגיבש לכל אחת מהמפלצות מופע מיוחד של שירה וסיפור והפתעות. צוות גדול של שחקנים, זמרים, פסלים, מלחינים, נגנים, ציירים, מעצבים וטכנאים השתתף ביצירת פסלי הענק של המפלצות ובהכנת ההקלטות ופס-הקול העשיר והסוחף המלווה אותן. 

לכל מפלצת יש שם, אופי, תפקיד ותכונות משלה: הן עוסקות בפחדים, בכעסים, באהבות, בצחוקים ובשמחות גם יחד, תוך כדי קריצה שובבית.

עוד בתערוכה מתחם פעילות מיוחד לילדים הכולל מתחם לצביעת מפלצות, פעלתון, קיר סלפי מפלצות, כסא מלך המפלצות, עמדות משחקי מחשב של המפלצות ועוד...

יוזם ומנהל אומנותי: צחי בקר, בימוי וניהול מוזיקלי: שרון כהן.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.monstergarden.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הנה מה שכתבתי על התערוכה כבר בשנה שעברה, והכל נכון גם עכשיו:

"אין מה לומר: המפלצות הן מדהימות! כל אחת יותר מופלאה, ססגונית, ומופרעת מהקודמת. השמות שלהן מותאמים במיוחד לשפה העברית ולילדים של ימינו, וכן גם הסיפורים הקצרים שמלווים כל אחת מהן...".

השנה הגדילו המארגנים לעשות והעבירו את כל הגן כולו למתחם סגור, ממוזג וחשוך, דבר שהוא גם נעים יותר לעומת הסיבוב ב 40 מעלות של אוגוסט בתל אביב וגם מתאים יותר לאווירה המפחידה-משהו של מפלצות. החיסרון בצעד הזה הוא שכל הרעש מתרכז במקום אחד סגור ומקשה על ההאזנה לדברי המפלצות, אבל נראה שזה הפריע רק לי ולא לילדים שנהנו מכל רגע.

(הגעתי לתערוכה עם 5 ילדים בגילאי 8 עד 14, וכולנו נהנינו מאד במשך למעלה משעתיים).

עוד יש לציין לטובה את כתב החידה שמקבל כל ילד שנכנס למתחם. מי שרוצה לפתור את החידות חייב להאזין בתשומת לב לדברי כל מפלץ ומפלצת, סיון שלי אפילו הקפידה לחזור לחלק מהם כמה פעמים כדי לוודא שהתשובות שלה נכונות וזה הוסיף הנאה רבה לבילוי במקום.

אגב, מומלץ בחום להביא שתיה וחטיפים מהבית...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!