ממלכת פליימוביל בגן הבוטני בירושלים: 25 תחנות ומתקנים * ספינת פיראטים * ארמון לנסיכות ונסיכים * בית עץ בגודל טבעי * אומגה בין העצים * כבאיות אש ומכוניות משטרה * דמויות ענק * ספורט אתגרי לקטנים ולגדולים * משחקי למידה * פעילויות טבע וצמחים ושלל הפעלות נוספות ברוח הפליימוביל.

האטרקציה הגדולה של קיץ 2018: ממלכת פליימוביל!

בקיץ הזה נוחתת לראשונה בישראל, בגן הבוטני גבעת רם בירושלים, ממלכת הפליימוביל!

ממש כמו באירופה, יהפוך הגן לממלכה קסומה גדושה ביצירתיות, דמיון והפעלות לכל המשפחה, אז אם אתם מחפשים פעילות שתנתק את הילדים מהמסכים ותעניק להם חווייה אחרת הכוללת ספורט, טבע ואתגר לצד בילוי והנאה, זה המקום.

שיתוף הפעולה הראשון מסוגו בין הגן הבוטני, חברת פליימוביל ו"אקטיבי", בחסות בנק יהב, מבטיח למבקרים חוויה ייחודית של דמיון טבע וספורט אתגרי. הילדים יוכלו להנות משפע של פעילויות ספורטיביות מאתגרות ע"י מדריכים מנוסים, עשרות תחנות ומתקני פליימוביל, בובות בגודל בני אדם, ספינת פיראטים, ארמון לנסיכות ונסיכים, בית עץ בגודל טבעי, פינות כיבוי אש ומשטרה, ספורט אתגרי, סדנאות והרבה כיף ואקשן.

בפארק ימתינו למבקרים 25 תחנות הכוללות משחקי פליימוביל בגודל טבעי (מבצר אבירים, ארמון נסיכות, ספינת פיראטים ועוד), משחקי לימוד חווייתיים בשביל התגליות וספורט אתגרי (אומגות, מגלשות, מסלולי מכשולים, מסלול טיפוס ועוד), תחנות בהן ילמדו הילדים על צמחים וטבע והמון עולמות נוספים בהם יוכלו הילדים לשחק עם משחקי הפליימוביל לבנות וליצור כיד הדמיון הטובה עליהם.

הממלכה, המשתרעת על פני כ- 50 דונם, תפתח את שעריה ב-23 ביולי, אז מוזמנים הילדים מכל קצוות הארץ לעזוב את המסכים בצד ולהגיע ליהנות משלל פעילויות ברוח הפליימוביל והרבה ספורט בטבע המדהים של הגן הבוטני. 

 

"שביל התגליות"

חלק נוסף מממלכת PLAYMOBIL הוא "שביל התגליות" הממוקם בתוך הגן, במסגרתו יכולים הילדים המבקרים בגן ליהנות מחוויה אמיתית בסביבה קסומה באמצעות מתקני משחק ופעילות באזורי המים, האדמה, הצמרות והשורשים וללמוד על הקשר ביניהם ובין הצמחים שגדלים בגן. בשביל פסל ייחודי באורך 50 מטר, של האמן הבלגי וויל בקרס שנקרא "השורשים שלנו". הפסל בנוי מאלפי ענפים של עצי אקליפטוס הבנויים כמיצג של עץ ענק שנפל, בו יכולים הילדים להיכנס ולשחק.

 

לפרטים נוספים:  https://www.playmobilisrael.com

 


עוד באותו נושא

מסע עולמי ב-80 חידות

אם אתם אוהבים חידות ואוהבים לטייל סביב העולם– הספר הזה הוא בדיוק בשבילכם! שמונים חידות מיוחדות, מבוכים ואתגרים...

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הגן הבוטני בירושלים הוא מקום מקסים גם בלי שום אטרקציה או פעילות מיוחדת!

ובכל זאת, כדי להנגיש את הטבע לילדי המאה ה 21 שרגילים לראות אותו רק דרך המסך, ממציאים בגן הבוטני בכל פעם משהו אחר שיגרום לילדים לעזוב את הפלאפון/פלייסטיישן/טלויזיה ולצאת החוצה ממש.

הפעם התעלו על עצמם בגן הבוטני והביאו למקום את ממלכת הפליימוביל!

אז נכון שהפליימוביל בממלכת הפליימוביל הוא יותר תפאורה ופחות חלק מהמשחקים, ובכל זאת השילוב של פליימוביל, עשרות פעילויות לילדים, הגן הבוטני עצמו ומזג האויר של ירושלים יוצרים כולם ביחד אטרקציה נהדרת לחופש.

בממלכת הפליימוביל פגשנו דמויות פליימוביל בגודל אנושי שמסתובבות בגן, מייצגי פליימוביל מקסימים שהזכירו לי את ימי ילדותי כשזה היה המשחק האהוב עלי ביותר, ועוד.

בנוסף לכל אלה היו בממלכה עוד עשרות תחנות עם פעילויות מגניבות לילדים, ביניהן: אומגות, מגלשות, מסלולי מכשולים, מסלול טיפוס, פינת משחק בפליימוביל, קליעת צמות מחבלים ועוד הרבה.

עוד חשוב לציין שהמקום מתאים גם לעגלות, כל השבילים מסודרים ונוחים, אבל חלק מהמתקנים מתאימים רק מגיל 3. אני הגעתי לפארק עם ילדים בגיל 8 עד 14 ואף אחד מהם לא רצה ללכת הביתה עד שהמקום נסגר...

 

מומלץ בחום!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!