סרט הילדים "מפלצת של מלון" חוזר בפעם השלישית אבל חמוד ומצחיק בדיוק כמו בסרט הראשון. הפעם יוצאות המפלצות מהמלון לחופשה מיוחדת: שיט בספינה יוקרתית בלב הים. אבל מה שהם לא יודעות זה שהקפטן שלהם היא לא אחרת מאשר נכדתו של אוייב המפלצות המושבע – ואן הלסינג.

מפלצת של מלון 3: יוצאים לחופשה

בסרט השלישי בסדרת הסרטים "מפלצת של מלון" מפתיעה מייביס את דרקולה עם מסע משפחתי על ספינת תענוגות יוקרתית למפלצות, זאת כדי שיוכל גם הוא פעם אחת לצאת לחופשה מניהול המלון המעייף.

 

כצפוי, גם שאר חבריו של דרקולה לא יכולים להתאפק ומצטרפים גם הם לשיט.

 

במהלך השיט קורה הלא יאומן ודרקולה מתאהב באריקה, הקפטן המסתורית של הספינה. עכשיו מגיע תורה של מייביס להיות הבת המגוננת, המנסה להפריד בין אביה לאריקה.

 

אבל מה שאף אחד לא יודע זה שקפטן אריקה היא למעשה צאצאית של ואן הלסינג, האויב המושבע של דרקולה אשר שמה לה למטרה להשמיד אותו ואת כל המפלצות!

 

 

*בדיבוב לעברית בתלת ממד ובדו ממד, ובאנגלית בדו ממד.

 


עוד באותו נושא

פארק האקסטרים הראשון בישראל: iJump

אטרקציות כמו טרמפולינות, קיר טיפוס, בריכת ספוגים, פארק חבלים אתגרי, אומגה, רכבת הרים אישית לריחוף מעל כולם ועוד

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מאז שצפיתי עם הילדים ב"מפלצת של מלון" 1 התאהבתי בדרקולה ובמפלצות החמודות האלה, ולשמחתי גם "מפלצת של מלון" 2 ועכשיו גם 3 ממשיכים כולם להיות סרטים מקסימים וחמודים, שמתאימים לכל המשפחה, מצחיקים גם להורים וגם לילדים שכיף לצפות בהם.

 

אין דרך טובה יותר להבין את המושג "קבלת השונה" מאשר להציג מקום שבו כולם שונים זה מזה בצורה כל כך משמעותית, כמו מלון (או במקרה הזה ספינה) מלאה במפלצות. יש מפלצות עם שתי עיניים, עם עין אחת או בלי עיניים בכלל, יש מפלצות שנראות כמו בני אדם אבל הן אנושיות יותר מהאנשים הטובים ביותר שאנחנו מכירים ויש, לצערנו, בני אדם שהם בעצם מפלצות.

 

אגב זה גם מראה שלא תמיד צריך בסרט לעשות קטע מייגע שבו מנסחים במילים רגשניות את המוסר השכל, אם הסרט עשוי טוב כולם כבר מבינים אותו באופן טבעי...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!