מחפשים אטרקציה שתעיף אתכם? נסו את מנהרת הרוח ה- FlyBox בראשון לציון! מתאים לכל המשפחה מגיל 4 ועד 104 (פרט לנשים בהריון).

FlyBox - אטרקציות לילדים במרכז

מנהרת רוח היא תא קטן יחסית המאפשר לאדם לחוות תנאים המדמים תנאי טיסה או צניחה אמיתית. מנהרת הרוח הראשונה נפתחה בשנת 1998 בארה"ב, כך שמדובר בספורט חדש יחסית נכון לשנת 2017 קיימות בכל העולם כ 100 מנהרות רוח בסך הכל.

 

מנהרת הרוח הראשונה והיחידה בינתיים בישראל, ה FlyBox, נפתחה לאחרונה בראשל"צ, בקרבת הסופרלנד, בהשקעה של כ- 30 מיליון ₪.

המתקן משמש הן לאימונים של צנחנים ואנשי מקצוע בתחום, שמשתמשים במקום לצורך אימונים שוטפים לקראת תחרויות וכו‘, והן לחובבנים ומשפחות שמגיעים כדי ליהנות מבילוי חדש שטרם נראה כמותו בארץ.

 

יש לציין שבזכות הטכנולוגיה המשוכללת, כל אחד יכול לחוות תעופה במנהרת הרוח, החל מגיל 4 ועד 104 (למעט נשים בהיריון או מי שסובלים מבעיות גב שלהם מומלץ להיוועץ עם רופא לפני הכניסה למתקן), כולל נכים.

 

חבילת התעופה כוללת חוויה שלמה: הדרכה על המתקן והתעופה בו, חליפת תעופה כולל משקפי טיס וקסדה, כניסה למנהרת הרוח בליווי מדריך מוסמך צמוד, ובסיום – תעודת השתתפות בקורס הטיס.

 

 

לפרטים נוספים: https://www.flybox.co.il

 


עוד באותו נושא

פעילויות לילדים בבית

בזמן שאנחנו לוקחים לג'ימבורי, לבריכה או ללונה פארק, אנו מפספסים את שלל הפעילויות שניתן לעשות בבית. מה למשל?

מעצמת האקסטרים והאופניים בצוק מנרה

פארק אתגרי לחובבי ספורט, אקסטרים ואדרנלין, מזמין לבילוי ייחודי בפינת חמד בין ההרים בגליל

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הייתי עם הילדים במנהרת הרוח FlyBox בשבוע שעבר וכולם יצאו כל כך נרגשים מהתעופה שהיה קשה לעצור את הקריאות שלהם - "זה המקום הכי COOL שהייתי בו אי פעם", "אני רוצה לעשות פה מנוי" ו-"את היום הולדת שלי אני חוגג פה" וכו‘...

הדבר היה נורא תמוה בעיני, במיוחד כיוון שאני לגמרי לא התחברתי לאטרקציה ויצאתי ממנה שטופת זיעה ורק מחכה לרגע שבו רגליי שוב יחושו ביציבות של הקרקע היציבה שתחתיהן....

אבל, זה רק אומר שכל אחד נהנה ממשהו אחר בחיים, ועם החיוכים שלהם באמת היה קשה להתווכח, מה גם שילדים כמו שלי שכבר היו בלא מעט אטרקציות עד היום לא קל לרצות. במיוחד ככל שהם גדלים.

 

מסקנה?

ה FlyBox אטרקציה מהממת, אנחנו ללא ספק נחזור! אבל בפעם הבאה, אזכור להביא לי ספר לקרוא בזמן שהילדים עפים. שמעתי שהקפה במסעדת המקום לא רע בכלל...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?