בסרט האנימציה החדש של הדרדסים אנו מלווים את דרדסית, בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא למסע מסעיר ומותח אל מסתרי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, זאת כדי להשיג את המכשף הרשע גרגמל במציאת הכפר האבוד.

דרדסים: הכפר האבוד

בסרט החדש "דרדסים: הכפר האבוד" יוצאים דרדסית וחבריה למסע מטלטל, מלא בהרפתקאות וסכנה, על מנת לגלות את הסוד הגדול ביותר בתולדות הדרדסים.

 

אחד האלמנטים החשובים ביותר ליוצרי הסרט היה ההומור, כפי שמספר הבמאי, קלי אסברי, "רצינו ליצור סרט בו גם מבוגרים וגם ילדים יכולים לצחוק יחד, כפי שהיה גם בקומיקס".

 

בימוי: קלי אסברי, תסריט: סטייסי הרמן, פמלה ריבון, הפקה: מארי אלן באודר, ג‘ורדן קרנר.

קולות באנגלית: מנדי פטינקין – דרדס אבא, דמי לובאטו – דרדסית, ריין וילסון – גרגמל, ג‘ו מנגניילו – בר כוח, ג‘וליה רוברטס – ערבה.

קולות בעברית: עינת אזולאי – דרדסית, קובי מימון – גרגמל, שמעון סמיט – בר-כוח, פז פרל – בר-מוח, נדב לאור – ביש גדא, דב רייזר - דרדס אבא, הילה זיתון עוזיאל – ערבה, עדי ביטי – שושנית.

 


עוד באותו נושא

פאזלים תלת מימדיים חינוכיים מבית נשיונל גאוגרפיק

גאדג'טשופ משדרגת את חוויית הרכבת הפאזלים ומציגה: פאזלים תלת מימדיים מהנים וחווייתיים מבית נשיונל גאוגרפיק של אתרים היסטוריים תיירותיים!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אחרי הסרט הקודם בו יצאו הדרדסים מהכפר הצבעוני והתמים שלהם ונסעו לעיר הגדולה ממש לא התלהבתי לצפות בסרט החדש בסדרה. אבל לא כל יום קורה שיש סרט (או כל דבר אחר) ששלושת הילדים ממש רוצים לעשות ביחד ולכן החלטתי בכל זאת להקריב את גופי למדע ולתת ליצורים הכחולים צ‘אנס אחרון.

 

וטוב שעשיתי זאת.

הסרט החדש "דרדסים: הכפר האבוד" הוא סרט אנימציה חמוד, צבעוני ומשעשע שלמרות שהנו מאוייר הוא בהחלט מתאים לכל המשפחה. הסיפור חביב ואפילו מקבל טוויסט מפתיע לקראת הסוף, וההומור בהחלט מצליח לקלוע גם למבוגרים וגם לילדים.

 

מומלץ בחום לבילוי בחופש.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!