כל המשפחה מוזמנת לאחה"צ בין-דורי קסום שמשלב עבר והווה, סיור בין אתרים בארץ ובין חפצים ודמויות הסטוריות ונוסטלגיות ובנוסף: הצגת ילדים מוסיקלית ומצחיקה עד דמעות שמשלבת בין הסטילס לסלפי ובין נכד לסבא האהוב שלו. ובימי ג' – הכניסה לסבים וסבתות – חופשית!

"אז או היום" – קיץ בפארק מיני ישראל

הילד הסקרן אורי וסבא שלו, מזמינים לפארק מיני ישראל למפגש בין דורי בין הורים, ילדים, סבים וסבתות עם הסיפור ההיסטורי נוסטלגי והעכשווי של מדינת ישראל. יחד יוצאים כולם למסע מרתק במנהרת הזמן, בכל יום בין התאריכים 24.07 - 29.08 ובשעות 17:00-22:00. בימי ג‘ תינתן כניסה חופשית לסבים וסבתות*.

בואו לפגוש חפצים שנעלמו מהעולם ולשמוע את סיפורם אל מול המוצרים של היום בתערוכת "מאז ועד היום": "מהאסימון לאייפון", מהאנציקלופדיה ועד הויקיפדיה, מהגלויה ועד האימייל, מהגזוז ועד לסודה סטרים. תפגשו את אורי הילד הכי סקרן ושובב באינטראקציות קומיות בין עבר להווה: ישוחח עם הרצל על מה שחזה וחלם מול ההווה, יפגוש את דוד בן גוריון במצפה רמון וינהל שיחה עם ביאליק בלב תל אביב. בנוסף, מודלים בפארק יחזרו בזמן ויציגו למבקרים איך הם היו נראים פעם? מה היה במקום בו הקימו את שלושת מגדלי עזריאלי? איך נראו הרחובות של פעם שעוד מכרו נפט וקרח, החולות שהיו לפני ראשון לציון ועוד המון זיכרונות היסטוריים ונוסטלגיים.

 

בנוסף, מידי יום בשעה 18:30, תוכלו לצפות בהצגת הילדים "אורי וסבא במנהרת הזמן". הצגה מצחיקה ושנונה מלווה שירים אהובים על מפגש בין סבא מבולבל שלא עומד בקצב התקדמות הטכנולוגיה לנכדו הצעיר שמצד אחד שולט בסנאפצ‘ט ומצלם סלפי, ומצד שני מאד אוהב את סבא שלו ומעריך את העבר והנוסטלגיה.

 

 

בימי שלישי, בין ה- 24/7 עד 29/8 (מלבד ימי שישי וימים חריגים), הכניסה לסבא/סבתא חינם מגיל 55 ומעלה בהצגת ת.ז, מלווה אחד לכל ילד.

 

לפרטים נוספים: http://www.minisrael.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

השבוע בילינו אחה"צ נוסטלגי במיני ישראל ובתערוכת "מאז ועד היום".

המוצגים השונים כמו טלפון חוגה, אסימונים, פטיפון ועוד עוררו בי זכרונות ובילדים סקרנות עצומה ועשרות שאלות על החיים פעם. מדהים כמה העולם מתקדם מהר! אביזרים שהיו בשימוש יום-יומי כשאני הייתי ילדה בגילם של ילדיי כבר לא קיימים היום כלל וצריך תערוכות מיוחדות כדי להציגם.

 

הצגת הילדים "אורי וסבא" הייתה נפלאה! היא הציגה לילדים המון פריטים מפעם כמו תקליטים, אסימונים, טלפון חוגה ועוד והסבירה מה השימוש של כל אחד מהם, וגם סיפרה איך התנהלו החיים פעם לעומת היום, והכל בצורה מצחיקה עד דמעות ומלווה בשירים מקסימים ומוכרים.

וכמובן שהילדים נהנו גם מהסיור הקבוע בפארק מיני ישראל ומהצפייה במבנים לאורכה ולרוחבה של הארץ שלנו, ובמיוחד מהעיר שבה אנחנו גרים... בה הם חיפשו את הרחוב שלנו. סיון שלי החליטה שאם נסתכל ממש טוב אז במיני רחובות שבמיני ישראל בוודאי נצליח לראות גם את המיני רחוב שלנו ואת ה"מיני אנחנו"...

 

מומלץ בחום!!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!