אתר "קייקי כפר בלום" חוגג ומציין הקיץ 30 שנה להקמתו! במקום ניתן למצוא מסלולי שיט המתאימים לכל המשפחה וכן מגוון רחב של אטרקציות נוספות כמו פארק חבלים, אומגה למים, חץ וקשת, קולנוע 3D, מרחבי קמפינג ופיקניק ועוד.

קייקי כפר בלום - חוויה לכל המשפחה

לפני 30 שנה, בתקופה בה שייט אבובים היה הטרנד המוביל, ערך חבר כפר בלום פיני אלמוג עם מספר חברים נוספים ניסוי שייט בירדן. הם בחנו את המסלול, הכשירו אותו לשייט, ייבאו מספר סירות קייק וכך הוקם לראשונה אתר "קייקי כפר בלום".

 

עם השנים, ביסס האתר את מעמדו כאתר שייט מוביל בישראל שמהווה מרכז בילוי לכל המשפחה.

 

שייט הקייקים ב"קייקי כפר בלום" מתקיים במסלול האתגרי הארוך, במסלול המשפחתי מבית הלל, שאורכו 4 ק"מ ובקיץ פועל השייט גם לקטנטנים בסירה גדולה ומקורה בליווי מדריך (מגיל 2).

בנוסף באתר עוד מגוון רחב של תחנות בילוי לכל המשפחה: פארק חבלים אתגרי בין צמרות העצים, אומגה למים, קיר טיפוס, חץ וקשת, קולנוע D3, מרחבי קמפינג ופיקניק, משחקייה לקטנטנים, מתחם הסעדה לקבוצות, מזנון, מלתחות ולוקרים לציוד.

 

מבין העובדים הרבים שעבדו ועדיין עובדים בקייקי כפר בלום, עלו על הגל שניים: עמית גל האב ובנו הבכור רז גל, מקיבוץ עמיר, הצמד המעניין ביותר בתכנית הריאלטי המרוץ למיליון. לא רק את ההשראה לצאת למרוץ הם קיבלו ממקום העבודה, אלא גם את העזרה באימונים ובהכנות לו...

 

 

לפרטים נוספים: WWW.KAYAKS.CO.IL

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

יצאנו לפתוח את החופש הגדול ב"קייקי כפר בלום" ונהנינו מכל רגע!

 

ראשית פגשנו את כוכבי המרוץ למיליון עמית ורז...

שטנו בקייק המשפחתי וכל אחד חתר בתורו, אפילו סיון. הילדים התלהבו מאד כשהגענו למפל הקטן, הרימו ידיים וחייכו לצלם בצד ימין כמו שאמרו לנו (לצערי שכחתי אחר כך ללכת לקנות את התמונה... ).

אסף טיפס בקיר הטיפוס והיה מבסוט, אחד התחביבים שלו הם קירות טיפוס ובאזור שלנו אין כאלה בגובה כל כך גבוה. הוא ניסה את כל המסלולים האפשריים והייתי בטוחה שלמחרת יקום עם שרירים תפוסים אבל לשמחתי הכל היה בסדר. הילד בכושר!

כל הבנים טיפסו בפארק החבלים, אני זוכרת שבשנה שעברה טיפסתי איתם בעצמי כי היה צריך מלווה מבוגר וזה היה לי נורא קשה אבל הם עשו את זה בכיף ולא הפסיקו לדבר על זה אחר כך.

 

עוד הייתה שם גם אומגה למים, וחץ וקשת וסרט 3D מגניב על שיט קייקים שסיון ממש צחקה כל דקה בו ולא רצתה שהוא יסתיים.

 

ובקיצור- הילדים כבר מנסים לשכנע אותנו לעבור לצפון כדי שנוכל לנסוע לקייקים פעם בחודש ולא פעם בשנה...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!