הסרט "אנגרי בירדס" (The Angry Birds Movie) לוקח אותנו אל אי המאוכלס בציפורים שכולן מאושרות אך חסרות מעוף. כולן מאושרות? כמעט כולן...

הציפור האדומה רד (ג‘ייסון סודיקיס "אנחנו המילרים", "איך להיפטר מהבוס") איננה מאושרת כלל. רד הוא עצבני, בעל מזג חם ופתיל קצר וממש בתחילת הסרט הוא נשלח לפינה מרוחקת על אי הציפורים ל"סדנת שליטה בעצבים" שם הוא פוגש את ספידי צ‘אק (ג‘וש גאד "לשבור את הקרח", "שושבין להשכרה"), והפצצה המתנדפת (דני מקברייד "סוף"), שתמיד היו אאוטסיידרים.

 

אבל כשחבורת חזירים ירוקים ומסתוריים מגיעים לאי וכל האחרים נשבים בקסמם, הכל תלוי בבעלי הכנף המנודים לגלות מה הם מתכננים.

 

צפו בטריילר:


 עוד באותו נושא

הכינו עם הילדים ממתקים נוסטלגיים וטעימיםםםם

לכבוד חג הניסים חושפת אלמוג עקריש רונן, בעלת המותג "סגולה- מאז יצא מתוק - ממתקים נוסטלגיים בעבודת יד" כמה מהמתכונים הנוסטלגיים שלה.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

תמיד כיף לחוות הפתעה טובה בקולנוע, במיוחד כשמגיעים עם אפס ציפיות, כפי שהגעתי לסרט "אנגרי בירדס". כי למה הייתי יכולה לצפות, כשמדובר בסרט שמבוסס על משחק לפלפון שיצא לפני כמעט עשור? איזו עלילה כבר ניתן לסחוט מהמשחק הזה?

 

אז נכון, בהתאם לעובדה שמדובר בסרט שמתבסס על משחק אנחנו אכן נחשפים ללא מעט חורים בעלילה (הלא מתוחכמת, אם לומר בעדינות), אבל למרות זאת מדובר בסרט קיץ חמוד, קליל ומצחיק לכל המשפחה, שגם הילדים וגם ההורים יכולים בהחלט ליהנות ממנו, אפילו בגירסה המדובבת.

 

להמלצה המלאה - לחצו כאן.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?