בילוי לכל המשפחה במתחם הסינמה סיטי ירושלים! אם עדיין לא הגשמתם חלום להחליק על הקרח - הנה ההזדמנות שלכם. מתחם ההחלקה "ימבקרח" יפעל עד ה- 30.4.2016, כולל בחופשות פורים ופסח.

ימבקרח – מתחם החלקה על הקרח לקטנים ולגדולים

ה"ימבקרח" הנו מתחם מקורה בשטח 450 מ"ר של קרח אמיתי המציע בילוי חווייתי לכל המשפחה ומבטיח משטח החלקה יציב ומקצועי, מאובזר בכל הציוד הנדרש להשלמת חוויית ההחלקה.

 

בין היתרונות שמציע המקום:

צוות הדרכה מקצועי שיכול לסייע למחליקים בפעם הראשונה, בובות "פינגווינים" מיוחדות לסיוע לילדים המתקשים בהחלקה, ועבור הקטנטנים - מתקני "כלבי ים" שהובאו במיוחד והמאפשרים להם להחליק בישיבה בליווי הוריהם.

מבצעים מיוחדים ב"ימבקרח":

* בחלק מימי רביעי יתקיים "ילדודס דיי" שיכלול כניסה לסרט כולל החלקה של חצי שעה בימבקרח במחיר של 35 ₪.

* בחופשות פורים ופסח יתקיימו פעילויות וסדנאות.

 

ציון תורגמן מנכ"ל חברת אריאל: "אטרקציית "ימבקרח" מושכת אליה מדי שנה אלפים רבים של משפחות המגיעות מכל רחבי הארץ להנות מהחלקה על הקרח. אני מזמין את כולם, ילדים קטנים צעירים ומבוגרים, חובבים ומחליקים מקצועיים, להגיע לירושלים וליהנות מבילוי איכותי במתחם הסינמה סיטי, מתחם בילויים סגור, מחומם ומאובטח, בו ניתן ליהנות משילוב של סרטים ומסעדות טובות יחד עם החלקה על הקרח".

 

 

לפרטים נוספים: www.cinema-city.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הוזמנתי עם הילדים לבקר ב"ימבקרח" בסינמה סיטי וכולנו מאד התרגשנו, במיוחד סיון הקטנה שהגיבורה שלה בשנתיים האחרונות היא אלזה מ"לשבור את הקרח".

 

מיותר לציין שכשהגענו לא ממש הצלחנו להחליק, ואפילו הפנטזיה שלי שסיון תשב על כלב הים או תחליק להנאתה באמצעות הפינגווין נגוז ברגע שהבנתי שכדי שזה יקרה היא צריכה הורה שיודע קודם כל להחליק בעצמו ולא ליפול כל שניה על הישבן...

 

למרות הכל הצלחנו להקיף את הרחבה צמודים למעקה, הבנים אף העזו והצליחו להחליק קצת בלי להחזיק, ומיד אחרי הבילוי על הקרח נהנינו לנו באולם הקולנוע המרווח עם פחית שתיה ופופקורן חמים וטעים.

 

בסך הכל מדובר בחוויה מיוחדת ומהנה לכל המשפחה ואני גם בטוחה שאם מתמידים ולא עושים את זה חד פעמי אפשר להגיע לתוצאות יפות...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!