השבוע הוא השבוע הראשון של האביב, ועם בואו אנו מחפשים מקומות בילוי שיוציאו אותנו החוצה להתחמם בשמש הנעימה, ויעניקו לילדים אפשרות להשתולל ולחלץ עצמות. אחד המקומות שנחמד להגיע אליהם עם כל המשפחה הוא פארק פרס חולון ומתחם הפנאי והבילוי לה פארק שנמצא במרכזו.

לה פארק - מתחם פנאי ובילוי בלב פארק פרס בחולון

במקום ניתן למצוא פארק רחב ידיים לבילוי עם הילדים, מתקני ספורט וגן שעשועים נהדר, אגם סירות שייט או פדלים, ובנוסף מתחם מסעדות ובילוי שבו גן מוסיקלי מקסים לילדים וכן משחקיה עם משחקי וידאו, מכוניות מתנגשות, גימבורי גדול לפעוטות ועוד.

 

בשלוש השנים האחרונות השקיעו עיריית חולון והחברה לבידור ובילוי כ- 300 מיליון ₪ בבנייה, פיתוח ושדרוג של פארק פרס על כל מתקניו, במטרה להפוך את האזור למרכז של פנאי, בילוי, תרבות וספורט ואכן כיום המקום הוא אחד המרכזים האטרקטיביים למשפחות באזור המרכז כשבין האטרקציות הפועלות בפארק ניתן למצוא את ימית ספארק המים, היכל הקרח ומוזיאון הילדים.

 

פארק פרס עצמו, למי שטרם ביקר בו, מכיל מתקנים ומגרשי ספורט, גני שעשועים, "עץ המוצצים", אמפיתיאטרון, אגם סירות שייט, ועוד, ולכל אלה הצטרף לאחרונה מתחם הפנאי והבילוי - לה פארק. המתחם נמצא בלב הפארק ובמרחק נגיעה מהטבע וכולל מסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה, משחקיה, ועוד, ונמצא במיקום אסטרטגי ביותר, בעל נגישות נוחה ולצידו למעלה מ-2,000 מקומות חנייה ללא תשלום.

 

 

לפרטים נוספים: www.lapark.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מאז שביקרתי בפעם הראשונה עם הילדים בפארק פרס חולון הם מבקשים לעיתים קרובות לחזור ולבקר בו. המרחב הענק לרוץ ולהשתולל, המתקנים הנפלאים, האגם הנחמד והפינות המוצלות - כל אלה היו אהובים עליהם במיוחד.

 

אבל בפעם האחרונה שהגענו ונכנסנו לבלות במרכז לה פארק נהנינו באופן מיוחד:

 

הגדולים שיחקו בכיף בפארק המתקנים העליון, רכבו על אופניים והתעסקו בענייניהם, הקטנים נכנסו למשחקיה הענקית (שמתאימה לילדים החל מפעוטות ועד גיל 10 תודות לכך שיש בה גם גימבורי לקטנטנים וגם מכוניות מתנגשות ומשחקי וידאו), ואני - נהניתי לי מכוס קפה באחת המסעדות שליד.

 

ועוד לא כתבתי מילה על שייט הפדאלים באגם, ועל סדנת הגלידה החינמית שנערכת במקום אחת לשבוע, וההצגה שבדיוק התקיימה שם (צריך להתעדכן באתר) ועוד...

 

מומלץ בחום!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!