קרקס פלורנטין מציג גרסת אקסטרים מיוחדת לחנוכה למופע האהוב לכל המשפחה בכיכובם של קבוצת האקרובטים הנועזת מאוקראינהI team  וכוכבי הילדים אורי בנאי וציון אשכנזי.

מסביב לעולם ב-80 יום בקרקס!

מופע קצבי לכל המשפחה "מסביב לעולם ב-80 יום בקרקס!" המשלב סיפורי מתח והרפתקאות עם תרגילי להטוטנות, אקרובטיקה ומיצגים מרהיבים מסביב לעולם בהשראת ספרו המפורסם של זול וורן ובכיכובם של השחקנים אורי בנאי ("בוסתן ספרדי", "רחוב סומסום" ועוד), ציון אשכנזי ("כוח הקצב"), אמני קרקס פלורנטין ולראשונה: צוות האמנים מאוקראינהI team , אשר יבצעו את אטרקציות האקסטרים המרהיבות: "נדנדת הפחד", "קיר המוות" ומופע אש בהשראת חנוכה.

המופע יתקיים בקרקס פלורנטין במהלך חופשת חנוכה באוהל הקרקס המחומם לחורף, באווירה קסומה ומתאימה לחג של אור, אש, ניסים ונפלאות.

 

מחזה ובימוי המופע: אורי אמנותי, ניהול אומנותי: ניר דב קפלן, מוזיקה מקורית למופע: רן בגנו ונדב רובינשטיין. אורך המופע: כ-90 דקות, חניה צמודה למתחם ללא עלות.

 

לפרטים נוספים: http://www.florentinecircus.co.il או בדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/CircusFlorentine

 

קרקס פלורנטין, שהוקם לפני כ-13 שנה בשכונת פלורנטין בתל אביב ומאז הספיק להעביר את משכנו לכפר הירוק, הוא קרקס מודרני שאיננו מכיל בעלי חיים ושאמני הקרקס והלהטוטנים הם המרכז והעוצמה שלו. האמנים בקרקס פלורנטין מתמחים באומניות השונות כמו אקרובטיקה אווירית, להטוטי אש, הליכה על חבל, טרמפולינה, ריחוף על נדנדה רוסית וגלגל ענק, עמידה על הידיים, רכיבה על חד אופן, תרגילי גמישות מסובכים וגאגלינג.  

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

"מסביב לעולם ב-80 יום בקרקס" הוא מופע שמשלב ספר קלאסי מוכר וטוב, מחזה בכיכובם של שחקנים נהדרים וגם - מופע קרקס שמגיע ממש עד לקהל הילדים שמרגיש ממש כאילו הוא לוקח חלק בחוויה!

 

לקחתי את שלושת הילדים (5, 10 ו-12) ל"מסביב לעולם ב-80 יום בקרקס" וכולנו נהנינו מאד מכל רגע: מהסיפור, מאמני הקרקס המדהימים והלוליינות שלהם, מהשירים והתלבושות הצבעוניות, ומהמסע המופלא שעברנו לכל אורך המופע.

 

מומלץ בחום!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!