אטרקציה מגניבה בגן החיות התנ"כי בירושלים: בכל יום שישי מוזמנים המבקרים להאכיל את הפילים במו ידיהם בבננות ובתפוחים, לצפות באימון פילים מיוחד ולהאזין להדרכה על החיות העצומות וגם להשתתף בהגרלה לצילום "סלפי" עם פיל!

סלפי עם פיל בגן החיות התנ"כי

איך מטפלים בבעל חיים ששוקל 5 טון? למה חשוב שפיל יאכל בוטנים? איך מיילדים תינוק-פיל ששוקל 100 ק"ג? ומה הקשר האישי בין הפיל למאמן האישי שלו?

 

את התשובות לכל השאלות האלה ועוד יכולים המבקרים בגן החיות התנ"כי לקבל מעתה ובכל יום שישי עד סוף חודש מרץ 2015 במהלך אימון הפילים המודרך מול הקהל שמתרחש בגן והם אף מוזמנים לאטרקציה מרגשת נוספת: להאכיל בעצמם את הפילים בבננות ובתפוחים ואף ללטף אותם!

בנוסף תתקיים בימים אלו הגרלה מיוחדת שבה הזוכים יוכלו להיכנס אל בית הפילים, להאכיל אותם מקרוב, וכמובן לצלם למזכרת "סלפי" יחד עם הפיל.

מחיר ההשתתפות בהגרלה הוא שקל אחד בלבד, כאשר כל ההכנסות יועברו למקלט הפילים בלאמפאנג, תאילנד.

כמובן שמלבד הפילים ניתן למצוא בגן מאות בעלי חיים נוספים, החל בזוחלים ורמשים, עובר בקופים, חיות הגונגל, אריות ונמרים ועד לדגים וממלכת חיות הים, ובכל יום מימי השבוע בו מגיעים לגן ניתן לקבל טבלה מפורטת עם שעות ההאכלה של בעלי החיים השונים על מנת להגיע ולצפות.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.jerusalemzoo.org.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הבוקר נסענו עם הילדים לביקור בגן החיות התנ"כי בירושלים והשתתפנו בחוויה יוצאת הדופן של האכלת הפילים בבננות, חוויה שעד היום חשבתי שקיימת רק בתאילנד.

 

אני לא יכולה לתאר כמה שלושתם התרגשו להתקרב לפילים, לגעת להם בחדק ולראות איך הם מכניסים את הבננות (הלא מקולפות!) אל תוך הפה בזו אחר זו...

 

קראו עוד על הבילוי שלנו בגן החיות התנ"כי:

http://liatsjourney.co.il/%D7%9E%D7%9C%D7%98%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%A7-%D7%91%D7%92%D7%9F-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%9B%D7%99/

 

מומלץ בחום!!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!