להקת המחול "בלט נס ציונה", בניהולו האמנותי של אלי לזר, מעלה את הבלט הקלאסי "היפהפיה הנרדמת" - כסיפור מחול באורך מלא לכל המשפחה.

היפהפיה הנרדמת - בלט לילדים

הבלט מופק על פי גרסתה של אלינור דאטואונו, שהיתה ידועה בתפקיד היפהפיה אורורה וכרקדנית ראשית עם האמריקן בלט תיאטר, בגרסה המתמקדת בעיקר בקטעי הריקוד ופחות בפנטומימה, ומבוססת על הכוריאוגרפיה המקורית של פטיפה.

 

הבלט מוצג בשתי מערכות ומתחיל ביום ההולדת של הנסיכה כשהיא בת 16, בהצגתה לארבעת הנסיכים שמגיעים לבקש את ידה וממשיך בהגעתה של המכשפה הרעה שלא הוזמנה לחגיגה. אחרי שהמכשפה הרעה נותנת לה לאחוז במחט גלגל הטוויה, נרדמת היפהפיה ואז פיית הלילך משנה את הכישוף כדי שהנסיכה לא תמות אלא תישן עד שנשיקת הנסיך תעיר אותה מתרדמתה...

המערכה השניה מוצגת במלואה, ודמויות מספורי ילדים אחרים באים להשתתף בחתונה, כמו: החתול המגפיים, כיפה אדומה והציפור הכחולה.

 

מתאים לגילאי מ-3 ומעלה.

 

כוריאוגרפיה: אלי לזר, עפ"י גרסת ההעמדה של אלינור דאטואונו Eleanor DAtuono, מוסיקה: צייקובסקי, תאורה: אלי לזר, תלבושות: Katie Meltzer, Paul McRae, רקדנים: אנה קנון, מריה סלקטור, רונה לרנר, תכלת הר ים, דניאל אוסטפלד, יואב בוסידן, ייגור מנשינקוב, מוריאל דבי, מיכאל שניידר.

 

לפרטים נוספים: www.tarbut-nz.co.il


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

שמחתי מאד על הקמתה של להקת בלט בנס ציונה על ידי הכוריאוגרף והרקדן אלי לזר, שהגיע לישראל מארה"ב במיוחד לשם מטרה זו.

 

כיף גדול שגם כאן ממש קרוב הביתה ישנו בלט שמבוסס על רקדנים מקצועיים ששואפים לאיכות ולמצויינות.

 

כולי תקווה שאותה האיכות תישמר גם במופע הזה שמיועד לילדים מגיל 3, הופעת הבכורה תתקיים ביום שלישי השבוע - מבטיחה לספר איך היה!!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!