זן חייזרי שנקרא בוב (BOOV), פולש לכדור ארץ כדי לגרש את המין האנושי בתקווה להפוך את הכוכב לביתו. מה יהיה בגורל בני האדם? ולאן יכול להוביל שיתוף פעולה אמיץ בין חייזר לילדה צעירה?

בית - HOME

כאשר "או" חייזר חמוד ולא יוצלח נוחת על כדור הארץ ומוצא את עצמו במנוסה מבני מינו שלו, הוא יוצר ידידות מפתיעה עם ילדה הרפתקנית בשם טיפ ומצטרף למסע שלה.

 

דרך סדרה של הרפתקאות קומיות עם טיפ, "או" מבין שלהיות שונה ולעשות טעויות זה חלק מלהיות אנושי, וביחד הם מגלים את המשמעות האמיתית של המילה "בית".

 

לצפייה בטריילר:

 

 

 

ארה"ב 2015, בימוי: טים ג‘ונסון.

 


עוד באותו נושא

אטרקציות לילדים בצפון: החרמון בקיץ

קיץ על פסגת החרמון

אם ביקרתם פעם בחרמון המושלג ואתם רגישים כמוני לקור - הייתי רוצה להציע לכם חוויה מתקנת, של החרמון... בקיץ!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

סרט אנימציה אנושי, מצחיק וחמוד לכל המשפחה.

 

ברגעים הראשונים, אני מודה, שהסתכלתי על היצורים שעל המסך (ה"בוב" - BOOV), האזנתי לקולותיהם ושמתי לב איזה שטויות הם עושים, חשבתי לעצמי שהנה אני הולכת לסבול. מאד. ואכן, הסרט "בית" איננו יצירת מופת משום בחינה בעיני, ובכל זאת כן הצלחתי למצוא בו קסם מיוחד ואני בהחלט מבינה למה הילדים כל כך נהנו ואהבו את "או" האומלל...

 

הסרט מביא את סיפורם של זן חייזרים בשם בוב (BOOV), שנאלצים לנטוש את כוכב הבית שלהם ולמצוא אחד אחר, ובוחרים בכדור הארץ. כאן בכדור הארץ בדרך מקרה מוצאים את עצמם חייזר בשם "או" וילדה צעירה בשם "טיפ" בורחים מהבוב ומנסים יחד למצוא את אמה של הילדה.

 

במהלך המסע, אנו לומדים להכיר את החייזר "או" על כל תכונותיו, והיה מצחיק לגלות איזה לא-יוצלח שהוא. בכל פעם שנראה שהוא כבר לא יכול להרוס משהו יותר - הוא מצליח לעשות את זה.

 

ויכול להיות שזה סוד קסמו וגם מוסר ההשכל של הסרט:

להראות לילדים שזה בסדר לא להצליח בפעם הראשונה, והשניה, והשלישית. ולהראות להם שלמרות זאת - מוטב להם המשיך לנסות ולא להרים ידיים!

 

ובונוס נוסף מבחינתי: אהבתי את הילדה "טיפ" גיבורת הסרט שהיא דמות אמיצה, חכמה, ישרה, מוכשרת וחזקה. מודל חיקוי נהדר לילדות ולילדים שלנו.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!