גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' משנת 1977 שהפך, בזמנו, ללהיט קולנועי שנגע בליבם של ילדים והורים רבים.

הסרט אנני המחודש

וויל סטאקס, טייקון ואיש עסקים שמנסה להיכנס לעולם הפוליטי ולהיבחר לראש עיר, זקוק לחיזוק עבור קמפיין הבחירות שלו. הוא מחליט לארח למספר שבועות את אנני, ילדה המתגוררת אצל אם אומנת מרשעת בשם גברת האניגן מאז שהוריה נטשו אותה ברחוב כשהייתה תינוקת. 

 

 

הבמאי, התסריטאי והמפיק וויל גלוק אומר: "כשצילמנו, הבת שלי הייתה בדיוק באותו הגיל כמו אנני - בת 10, אני רוצה להיות חלק מסרט שאני יכול לחלוק עם המשפחה שלי. אני רוצה להיות חלק מסרט שכולם ייצאו ממנו מרוצים. זהו סרט שמעלה חיוך על הפנים שלך על ההתחלה ומשאיר אותו שם כל היום".

 

השירים של אנני, שהפכו לאגדה כבר כשהמופע הועלה לראשונה בניו יורק לפני כמעט 40 שנה, וביניהם "Tomorrow", "Maby", ו" It’s the Hard-Knock Life" ממשיכים לתפוס מקום גם בעיבוד החדש, אך לכבודו גייס הבמאי את הכוכבת האוסטרלית סיה ואת המפיק המוזיקלי גרג קורסטין שעיבדו את פס הקול לאוזניים מודרניות.

 

 

בהשתתפות: ג‘יימי פוקס - וויל סטאקס, קוונז‘אניי וואליס - אנני, קמרון דיאז - האניגן, רוז ביירן - גרייס.

מופץ ע"י א.ד. מטלון ופורום פילם.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הרבה הורים מהדור שלי זוכרים בוודאי בחיוך נוסטלגי את אנני של שנות השמונים. הילדה הג‘ינג‘ית החיוורת עם הטמפרמנט, שלא הפסיקה לשיר גם ברגעים הכי קשים ושכל מי שהסתכל עליה התאהב בה בתוך שניות.

 

לכן שמחתי מאד להגיע לעיבוד המחודש של אנני שיצא לאחרונה.

עם כאלו שירים נהדרים, סיפור מסגרת לא רע ויופי של הפי-אנד, חשבתי לעצמי שמספיק לשדרג מעט את העלילה ולהכניס בה עומק כיאה לתקופתנו - ונוכל לקבל סרט ברמה גבוהה באמת לכל המשפחה.

 

אז הדבר החיובי שאני יכולה להגיד על אנני המחודש הוא, שהילדים - ואני הלכתי עם שני הבנים דווקא - מאד נהנו ואהבו את הסרט. במהלך הסרט הם שרו וצחקו והיה מקסים להסתכל עליהם וגם אחר כך הם המשיכו לפזם את השירים והמנגינות ולשוחח על קוריאוזים שונים מהעלילה.

 

עוד אני יכולה להגיד, שסיה אכן עשתה עבודה טובה עם הלהיטים והפיכתם לקצביים יותר לפי רוח הזמן, ושגם אני נהניתי להיזכר במנגינות הנושנות האלו ולפזם אותם אחר כך כל השבוע...

 

אבל מה שקצת הפריע לי, היה שהסרט הוא חביב. חביב ותו לא.

ילדה נזנחה בגיל כמה ימים על המדרכה והיא בוודאי לא היחידה שכן היא גדלה עם עוד מספר בנות בבית אומנה, אצל אם אומנה אלכוהוליסטית ומרושעת, בעל הון שהנו שיעשה הכל על מנת להיבחר לראשות העיר, חברת טלפונים שמרגלת אחרי לקוחותיה ושומרת את כל הנתונים הפרטיים שלהם, ועוד ועוד - וביחד עם כל אלו לא מצאתי אף אמירה אחת ביקורתית אמיתית עלינו כחברה.

 

לא. הדבר היחיד שממשיך להתנגן כל העת ברקע הוא השיר האופטימי Tomorrow...

"Tomorrow, tomorrow, I love you tomorrow, You‘re only a day-a-way"

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!