צלילות היכרות למתחילים, הנחות למתקדמים וצלילה עם דולפינים, פעילויות שנירקול, מפגשים עם חוקר מערות ועם אלוף הארץ בצלילה חופשית - עולם הצלילה באילת!

צוללת אדומה: סוף שבוע צלילה בים האדום

הכינו את חליפות הצלילה! התאגיד העירוני לתיירות באילת מזמין את חובבי המעמקים לצלול ביחד בסוף השבוע הקרוב ליומיים של כיף והנאה.

 

מועדוני הצלילה בעיר מציעים הנחות על פעילויות צלילה, על קורסים וגם על תפריטי המסעדות! הצוללנים המנוסים ייהנו מפעילויות מעשירות: צלילות "שייק-דאון" וצלילה עם דולפינים, פעילויות יוגה לשיפור צלילה חופשית, התמחות בצלילה דרך ספינות טרופות, הדרכות צלילה ספורטיבית-טכנית ומערכות סגורות.

צוללים מתחילים וגם "מתעניינים" שכף רגלם עוד לא טבלה בים יוכלו לנצל כל דקה לטובה: בסוף השבוע יהיה אפשר להנות מצלילת "סנובה" (Snuba) המיועדת למתחילים, בה מיכל האוויר נמצא על מצוף בגובה המים, ופעילויות צלילה מודרכות לילדים (החל מגיל 8).

 

מועדוני הצלילה יקיימו הדרכות והרצאות שונות ללא תשלום, פתוחות לקהל הרחב, בהן מפגש עם אלון ריבקינד - שיאן הארץ בצלילה חופשית, והרצאה של לאמר היירס, חוקר מערות ומנכ"ל חברתDive Rite שישתף בסיפורים על המערות המרהיבות בהם ביקר מתחת למים.

 

יוסי חן, מנכ"ל תאגיד התיירות העירוני אילת, אומר כי מטרתו של תאגיד התיירות באירוע זה היא להראות את אילת מזווית אחרת. "הים המדהים שלנו הוא אחת משמורות הטבע החשובות בעולם, ובסוף השבוע הזה, באמצעות מועדוני הצלילה שלנו, תהיה לתיירים הפוקדים את אילת הזדמנות להיחשף לעושר הרב, לצבעים הנפלאים ולשפע בעלי החיים והצמחים החיים שנמצאים אצלנו מתחת למים. זאת לצד אטרקציות חדשות בעיר, צפרות, קולינריה ומזג אוויר מעולה."

 

כמו כן מועדוני הצלילה השונים מעניקים בסוף שבוע זה מגוון הטבות והנחות!

 

 

סוף שבוע צלילה באילת | 23-24 בינואר 2015

לפרטים נוספים: http://www.redseaeilat.co.il/diving_weekend

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!