לראשונה בנמל תל אביב חברת אוצר מפעלי ים מזמינה את הציבור למופע מים מרהיב ועוצר נשימה בשיתוף עם המותג "מגנום" אשר יפתח בר שלגוני גורמה בהשראת ערים ברחבי העולם.

TLV WATER SHOW

בשורה משמחת לחובבי המופעים הגרנדיוזיים. מופע מזרקות מרקדות על המים, ספרטקל רב חושי המשלב צבעים מים ומוסיקה  להנאת הילדים וההורים מגיע לנמל תל אביב.

 

המופע יתקיים במעגנה, מספר פעמים מידי ערב כשמחשיך והוא יורכב מסילוני מים בגובה עשרות מטרים שיתפרצו מהמים וירקדו לצלילי פס קול מיוחד. את המופע משלימים סרטוני מולטי מדיה שיוקרנו על גבי מסכי מים ענקיים. המיצג המיוחד שמבוצע על ידי אומן האור גיל טייכמן תוכנן תוך הקפדה על סביבה ירוקה כשהמזרקות וסילוני המים ייוצרו תוך כדי שימוש מעגלי במי הים.

 

לדברי טל אורן, מנכ"לית חברת אוצר מפעלי ים המנהלת את הנמל תל אביב: "חברת אוצר מפעלי ים עושה מאמצים לשמור על הצביון המשפחתי של הנמל ומשתדלת לחדש ולגוון את חווית הביקור של האורחים במקום. מופע המים המיוחד, הוא התרחשות מקורית וחדשנית בסדר גודל שטרם נראה בישראל ואשר ייחקק בזיכרון הציבור לאורך זמן. במקביל יתקיימו במהלך חודש אוגוסט אירועי הקיץ השוטפים. המופע, מוסיפה אורן, הוא ללא תשלום ואנו מצפים לאלפי מבקרים מכל רחבי הארץ".

האירוע מתקיים בשיתוף המותג "מגנום" השותף הראשי אשר יפתח בנמל בר שלגוני גורמה בהכנה במקום בהשראת ערים ברחבי העולם.

 

מופע המים TLV WATER SHOW יתקיים במעגנה שבנמל תל אביב בתאריכים-10.8-1.9 ,ימים א'-ה' ומוצ"ש בין השעות 19:00-22:00, המופע פתוח לקהל הרחב ללא תשלום ומתאים לכל המשפחה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

השבוע ביקרנו עם הילדים בנמל תל אביב וציפתה לנו חוויה מפתיעה ומקסימה: מופע המים במעגנה! (סמוך לארומה).

מדובר במופע מים מרהיב ועוצר נשימה המשלב צבעים, סילוני מים שמרקדים בגבהים שונים, מוזיקה ייחודית וסרטוני מולטי מדיה שמוקרנים על גבי מסכי מים ענקיים. (ובשום פנים אל תנסו להתרשם מהתמונות כי במציאות המופע יפה עשרות מונים ממה שרואים בהן).

עוד מסתבר שהמיצג מבוצע על ידי גיל טייכמן ותוכנן תוך הקפדה על סביבה ירוקה כשהמזרקות וסילוני המים ייוצרו תוך כדי שימוש מעגלי במי הים.

כמו שכבר אמרתי- מקסים!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!