פארק אטרקציות חדש לכל המשפחה נפתח להרצה: קאנו אינדיאני ייחודי, סירות פדלים, קיאקים, סאפ ועוד.

אינדי פארק

ב"אינדי פארק", פארק אטרקציות ירוק ואקולוגי חדש לכל המשפחה אשר נפתח להרצה, בו מתחפשים לאינדיאנים ונהנים משלל פעילויות, מזמינים לרגל המצב הביטחוני להגיע להפוגה והתרעננות עם הילדים, ומציעים בין השאר מגוון אפשרויות שייט: קאנו אינדיאני, סירות פדלים, קיאקים וסאפ.

 

ב"אינדי פארק" מנצלים את האזור העמוק ביותר בירדן לחתירה נינוחה במים בתוך קאנו המותאם לכך.

 

הפארק, כולל פעילויות נוספות ומגוונות ביניהן: מתקני חבלים, אומגה, זחילה אינדיאנית, טרזן, קליעה למטרה וקיר טיפוס, סדנאות מחזור ויצירה מבית 'איצטרובלים', פינת איפור ונוצות אשר הופכת כל ילד לצ'יף אינדיאני, מתחם לאם ולתינוק ועוד. 

 

הפארק פתוח כל ימות השבוע בין השעות 08:00-18:00.

ניתן להוריד שובר דרך האינטרנט המקנה 25% הנחה למבוגר ו-10% הנחה לילד. ילדים עד גיל שנתיים חינם.

 

 

לפרטים: 0576777717, www.indipark.co.il וגם בפייסבוק וב waze - "אינדי פארק".

 

ה"אינדי פארק" ממוקם במפגש התעלות בירדן בסמוך למושבה יסוד המעלה. ההגעה מכביש 90- ראש פינה קריית שמונה. בצומת הכניסה לשמורת החולה פונים שמאלה ומשם ממשיכים לפי השילוט וההכוונה לדרך נוחה עד לרחבת החנייה שבכניסה לפארק.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

"אינדי פארק" היא אטרקציה חדשה לכל המשפחה המשלבת שייט בנהר הירדן יחד עם שלל פעילויות אקטיביות ופעילות יצירה ירוקה לילדים ולהורים.

 

מיד כשהגענו למקום ניגש אלינו נער מעובדי המקום והזמין את הילדים להפוך לאינדיאנים. הילדים שהתלהבו מהרעיון קיבלו את האיפור המתאים, כתר עם נוצה וכמובן- גרזן וגם חץ וקשת.

 

מה שנחמד באינדי פארק הוא שכל אחד מבני המשפחה מוצא שם את מה שמעניין אותו ויכול להתעסק בו בלי קשר לאחרים, לדוגמא: לפעוטות ותינוקות יש אינדי בייבי

מתחם לתינוקות עם פעילות מותאמת, פינת החתלה, פינת הנקה. לגדולים יותר יש אינדי ג'ונס

מסלול מכשולים אינדיאני המשלב פארק חבלים, אומגה, זחילה אינדיאנית, טרזן, קליעה למטרה, קיר טיפוס ועוד. לילדים בכל הגילים ולמען האמת גם למבוגרים יש אינדי איצטרובלים

סדנאות מחזור ויצירה.

דבר נוסף שמראה שבאינדי פארק באמת חשבו על הכל, היא העובדה שכל המתחם מגודר ושהצוות דואג להעסיק את הילדים כל הזמן ולוודא שההורים נזרקים להם בשלווה במתחם האינדי זולה

מתחם הרביצה והמנוחה.

אבל כמובן שהאטרקציה המרכזית היא האינדי קאנו

שייט משפחתי בנהר הירדן. לשייט ניתן לצאת עם ילדים החל מגיל שנתיים, וקיימות לכך כמה אפשרויות, בהתאם לגיל הילדים: קאנו אינדיאני, סירת פדאלים, סירת קיאק, סאפ. מה שיפה, שמי שבחר בשייט מסוג מסוים לא צריך להסתפק רק בו אלא יכול לבצע אותו ומאוחר יותר יכול לנסות שייט מסוג אחר וכן הלאה.

אנחנו בחרנו בסירת פדלים לכל המשפחה, ועשינו את כל המסלול עד לסכר האבנים וחזרה אבל זה לא היה קל... (למי שיוצא לדרך הזו אני מזכירה לקחת הרבה-הרבה מים).

 

אחרי השייט היינו כבר מאד רעבים ולא רצינו לעזוב את הפארק, לכן ישבנו לאכול צהריים במזנון של אינדי פארק שבניגוד למזנונים במקומות דומים דווקא היה לא רע. אני מצטערת שלא צילמתי את המנות אבל כשאני רעבה אי אפשר לדבר איתי, תצטרכו פשוט לסמוך עלי שההמבורגרים, השניצלונים וגם הנקניקיות - בתוספת הצ'יפס כמובן - הן מנות מכובדות וטעימות גם למבוגרים וגם לילדים.

 

אחרי האוכל חשבתי שהילדים ישכבו קצת לנוח בפינת הזולה, אבל בשעה שאבא שלהם ניצל את הרעיון באופן מיידי הילדים ניסו את זה לכמה שניות והמשיכו לענייניהם...

כך העברנו בעצם יום שלם, מעשר בבוקר ועד ארבע וחצי אחה"צ באינדי פארק בלי לשים לב איך הזמן עובר ואילולא הייתה לנו נסיעה של כ-3 שעות חזרה דרומה היינו נשארים בכיף עד הסגירה.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!