טיפוס על קיר היא דרך מיוחדת, מקורית ומהנה להעביר יום של כיף לכל המשפחה - במרחב מוגן!

טיפוס קירות הוא ענף ספורט חדש יחסית, שמוצאו מטיפוס המצוקים, ואשר חודר בשנים האחרונות בקצב מסחרר לכל העולם וכך גם לישראל. זוהי פעילות המתאימה לכל הגילאים והמשלבת שליטה בפחד, דיוק, תכנון, ריכוז, כוח, גמישות וקואורדינציה.

בין אם אתם מתחילים וטרם התנסיתם בטיפוס על קיר ובין אם יש לכם עשרות שעות טיפוס מאחוריכם - בטיפוס אורבני תמצאו מגוון מסלולים שיעסיקו אתכם זמן רב:

* מעל מאה מסלולי טיפוס.

* מסלולי טיפוס בכל הרמות.

* מסלולים חדשים בכל שבוע.

* חלוקה לרמות מגיל 4!

* מקטעים בשיפועים מגוונים.

* חוגים לילדים ולמבוגרים.

* ימי הולדת ומסיבות.

* טיפוס טיפולי.

* ועוד...

 

 

טיפוס אורבני הוקם ומנוהל על ידי מיכה יניב, מדריך טיפוס בכיר מזה כ-20 שנה, מומחה לעבודת חבל וחילוץ, מאמן טיפוס אלפיני וספורטיבי, בונה מסלולים ואלפיניסט בעל נסיון רב בכל העולם.

 

מיכה הוא גם בעל נסיון רב בטיפול בטיפוס בילדים ובני נוער עם בעיות קשב וריכוז, התנהגות ויציבה. בשנים האחרונות הוכיח את עצמו טיפוס טיפולי כיעיל במיוחד גם לילדים על הרצף האוטיסטי ובקרוב יפתח בטיפוס אורבני מתחם מיוחד לטיפוס טיפולי, שמותאם ומתוכנן במיוחד לשם כך.

 

 

לפרטים נוספים:

טלפון: 08-9363455, אתר: http://www.uclimb.co.il/

טיפוס אורבני בפייסבוק

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

היום מצאנו מקום בטוח שלמרות המלחמה אין שום בעיה לצאת אליו ולהרגיש בחופש גדול סוף סוף!!

מסתבר שהמתחם של טיפוס אורבני – קיר טיפוס ברחובות הוא כולו בתוך הקומה ה 1- כך שכולו בעצם מוגן ובטוח כמו מקלט אחד גדול. אפילו לא שומעים שם את האזעקות. איזה כיף...!

 

הגענו לקיר הטיפוס אסף סיון ואני ומייד עברנו תדריך בטיחות והחתימו אותי על טופס הסכמה. מצד אחד זה מפחיד אבל מצד שני דווקא לא רע שגם הילדים ישמעו את הכללים והאזהרות, במיוחד כשמגיעים עם ילדים אנרגטיים שמסוגלים תוך שניה לטפס עד הגג ולא לחשוב איך הם יורדים משם...

אחרי הכללים והאזהרות קיבלנו נעלי טיפוס וניגשנו למסלול.

 

לגבי אסף, כבר מראש לא היה לי שום ספק שהוא מייד יתפוס את הרעיון, אבל סיון הקטנה (בת 4) ממש הפתיעה אותי – תוך שניה היא הייתה על הקיר עם חיוך מאוזן לאוזן ורק רצתה לטפס עוד ועוד...

 

אחרי שראיתי ששני הילדים מסתדרים בקלות וממש לא זקוקים לליווי הצמוד שלי, החלטתי לנסות גם אני עצמי את הטיפוס על הקיר. ובחיי – זה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה כשהילדים עושים את זה!

זאת אומרת, אם רוצים סתם ככה לטפס כדי להגיע לקצה העליון זה אפשרי, אבל אם רוצים לבחור מסלול מסוים על פי המפה שמשורטטת בהתחלה (ואני בחרתי את הקל ביותר, מסלול 0V, כמובן) זה כבר משהו אחר. דיברתי עם אחד המתאמנים, שסיפר לי שהוא כבר מתאמן קרוב לשנה, והוא סיפר לי שלאחרונה הצליח להגיע למסלול מספר 6.

יש לי לאן לשאוף...!

 

היינו בטיפוס אורבני כמה שעות לפי דעתי, ועוד דבר נחמד שגילינו זה שלמרות שעל פי הכללים אסור לעלות על המזרנים עם אוכל ושתיה הרי שמותר בהחלט להכניס אוכל לאזורים האחרים כך שאם נהיים רעבים במהלך הפעילות אין שום בעיה להזמין פיצה או כל דבר דומה לזה שילדים אוהבים...

נראה לי שעוד נבקר הרבה במרחב המוגן הזה השנה!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?