" />

חדש בכפר הנופש "נופי גונן": טיול מודרך במשאית ספארי - הרפתקה אתגרית בשטח.

טיול מודרך במשאית ספארי

כפר הנופש "נופי גונן" בקיבוץ גונן, מזמין את הקהל הרחב לטיול חדש ומאתגר ברחבי הגליל והגולן במשאית ספארי פתוחה המגיעה לכל מקום בשטח, במסלולים מרתקים אל פינות חמד ונקודות בלתי מוכרות באזור הגליל העליון ומורדות הגולן ומאפשרת צפייה מקרוב בבעלי חיים.

ביום שבת, 23 בנובמבר, יצאו שני טיולים בשעות 10:00 ו- 12:00.

 

משאית הטיולים מדגם ספארי מתאימה לטיולי טבע ושטח, פתוחה משני הכיוונים ויוצרת חיבור בלתי אמצעי של המטיילים עם הסביבה, בעלי החיים והצמחייה. המשאית גבוהה, יציבה, מרווחת ומותאמת לנסיעת שטח ויכולה להכיל עד 45 מטיילים.

 

טיול הספארי המודרך יוצא ביום שבת 23 בנובמבר, בעקבות נדידת הציפורים, עונת הנדידה שהחלה בסתיו ותימשך לאורך החורף, המביאה עמה לשמי הגליל מגוון רחב של ציפורים, ביניהן: חסידות, עגורים, שקנאים ועוד, הנהנות משפע המזון ומזג אוויר חמים.  

 

הנסיעה בספארי תעבור במסלולים מרתקים ובנקודות לא מוכרות, שם ניתן ליהנות מיופיו של הגליל בעונה זו, לנשום את האוויר הגלילי הנקי וליהנות משלל הפריחות הצבעוניות המרשימות ביופיין והריחות שבטבע.

 

היציאה מכפר הנופש "נופי גונן" בספארי במסלול נסיעה לאורך נהר הירדן ונקודות החניה של העגורים בשטחי החקלאות באזור, עד גשר החמישה, עוצרים לתצפית על הירדן וזרימתו ותצפית על נדידת העגורים, משם מגיעים לגשר הפקק למעבר ג'ילבון תחתון, נכנסים לחורשת דרדרה, שם מקבלים הסבר על ההיסטוריה של המקום. בהמשך מבקרים בתחנת קמח דרבשיה ובנחל דיבשה וחוזרים לגונן.

 

משך הטיול כשעתיים.

מומלץ למשתתפים להצטייד במשקפות.

 

לאורחי כפר הנופש היציאה לטיול- ללא תשלום.

למי שאינו לן בכפר הנופש- המחיר למשתתף- 50 ₪.

היציאה לטיול בתיאום מראש ומותנית בתנאי מזג האוויר.

 

למידע והרשמה: כפר הנופש גונן - 04-6955308 | www.nofgo.co.il | דף הפייסבוק: נופי גונן

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!