מהיוצרים של ״פלונטר״ ו״ראלף ההורס״, אולפני האנימציה של וולט דיסני מציגים את הסרט ״לשבור את הקרח״

" />

מהיוצרים של ״פלונטר״ ו״ראלף ההורס״, אולפני האנימציה של וולט דיסני מציגים את הסרט ״לשבור את הקרח״, קומדיית ההרפתקאות הנועזת ביותר שהגיעה למסך הגדול. מבוסס על האגדה ״מלכת השלג״ מאת הנס כריסטיאן אנדרסן.

לשבור את הקרח

כשממלכה שלמה נלכדת בחורף נצחי, מתחברת אנה (קולה של קריסטן בל), אופטימית חסרת פחד, עם כריסטוף הענק (ג׳ונתן גרוף) והעוזר שלו סוון האייל. ביחד הם יוצאים למסע מופלא במטרה למצוא את מלכת השלג ולשים סוף לכישוף הקר. בדרך הם פוגשים טרולים מכושפים, איש שלג מצחיק בשם אולף, עוברים תנאים מקפיאים כמו באוורסט ומוצאים קסם בכל פינה.

 

״הסרט הוא בהשראת האגדה הקלאסית של אנדרסן, ׳מלכת השלג׳", אומר הבמאי כריס באק, ״ובכל זאת הוא סיפור משלנו – מרגש במיוחד, עם הרבה אקשן, הרפתקאות, קסם ודמויות בלתי נשכחות״.

 

דפי צביעה ומבוכים ברוח הסרט:

     


 

     


 

"לשבור את הקרח״ שומר על האלמנטים הבסיסיים של ״מלכת השלג״ מאת אנדרסן, אגדה שפורסמה לראשונה ב-1845 שהציתה את העניין של יוצרי הסרט בדיסני עוד בימיו של וולט דיסני עצמו. הרעיון, כמובן, היה לתפוס את הנושאים והתחושה המקורית של הסיפור, אבל ברוח הקלאסיקות של דיסני.

״רצינו שהסרט יהיה גם בן-זמננו אבל גם על-זמני, כיוונו למשהו בן-זמננו כדי שכולם יוכלו להבין ולהזדהות והבנו שהפחד הוא הדבר שלעיתים קרובות גורם לנו להסתכל על העולם באופן שלילי, או שמאיים על מערכות היחסים שלנו. כל סצנה בודדה בדרכה תומכת בנושאים שלנו שעוסקים במשפחה ובאהבה, ובאהבה אמיתית מול פחד".

 

ארה"ב 2013, בדיבוב לעברית בתלת ממד ובגרסה רגילה וגם באנגלית עם כתוביות לעברית בתלת ממד.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

סרט ילדים מקסים!

 

אגדה נפלאה, אנימציה נהדרת והמון הומור שמצליחים להחזיק גם את הילדים וגם את ההורים במתח אבל עם חיוך לכל אורך הסרט.

 

סוף סוף סרט ילדים שהגיבורות בו הן בנות. ולא סתם בנות, אלא שתי נסיכות נבונות ואחראיות שעל כתפיהן מדינה שלמה שצריך לדאוג לה.

אחת הנסיכות גם מומלכת במהלך הסרט למלכה, כך שבהחלט מדובר בדמות נשית שהיא גיבורה בפני עצמה. לא בת של, לא אשתו של, לא מישהי שצריכה להוכיח את עצמה כדי להיות מתאימה- מלכה שמוכתרת לכזאת בזכות ולא בחסד.

 

הדבר היחיד שהפריע לי בסרט היה כמובן הפרופורציות הבלתי אפשריות של גופן של הנסיכות, כנראה שעוד ייקח זמן עד שחוק הפוטושופ יתפוס גם לסרטים של דיסני....

 

מומלץ בחום (לא לקטנטנים).

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!