" />

הקסם האופראי ממשיך למשוך אליו ילדים והורים בעונה החדשה של הסדרה "שעת אופרה לילדים".

יש אופרה לילדים

האופרה הישראלית, ממשיכה בפעילותה לחשיפתם של ילדים לקסם האופראי. תפתח באכסדרת האופרה העונה החדשה של סדרת "שעת אופרה לילדים" אשר מיועדת לגיל הרך (3-8).

 

מאז נפתחה הסדרה לפני שתים עשרה שנים, נהנים הילדים ומלוויהם מ"שעת אופרה לילדים" והתוודעו לעולמה הקסום של האופרה באמצעות צפייה בהפקות אופראיות של סיפורים מרתקים בבימוי מלא, תלבושות ססגוניות בליווי פסנתר ובשירה בשפה העברית.

 

סולני האופרה שישתתפו בעונה: אלה וסילביצקי, דיקה פילוסוף, נעמה גולדמן, איילה צימבלר, יפעת וייסקופ, איילה צימבלר, אילונה טוייביס, אביגיל גורטלר, מימה מילוא, שלומי וגנר, יאיר גורן, אפרת אשכנזי, אגם אנגלרד-סער. פסנתרנית: דיליה ריינינה, מנחה הסדרה: מיכאל אייזנשטדט.

 

"הנזל וגרטל"

האגדה הידועה על האחים הנזל וגרטל אשר פוגשים ביער במכשפה הרעה, גוברים עליה וזוכים להתאחד עם הוריהם המודאגים. הפקה מיוחדת לילדים בשפה העברית בביצוע זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית ובליווי פסנתר, הנחייה, תלבושות צבעוניות ובבימויו של ניב הופמן.

17.9.13 17:00.

 

סינדרלה מאת ג'ואקינו רוסיני

האגדה הידועה על המשרתת אשר הופכת לנסיכה, למרות שאחיותיה החורגות עושות כל שביכולתן למנוע זאת ממנה. בגרסתו האופראית של רוסיני אמנם אין פיה טובה אבל יש קוסם בשם אלידורו שעוזר לסינדרלה להגיע לנשף ודואג כי הנסיך יישא אותה לאישה. הפקה משעשעת וצבעונית בשפה העברית.

יום ג' 22.9.13 10:30.

 

"חליל הקסם"מאת מוצרט

סיפור העלילה על איש הציפור פפגנו היוצא אל ממלכתו של זרסטרו בחיפוש אחר הנסיכה פמינה. בדרכו הוא פוגש את מלכת הלילה ושלוש העוזרות המסתוריות שלה ומוצא אהבה. בביצוע זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית ובליווי פסנתר, הנחייה, תלבושות צבעוניות ובבימויו של ניב הופמן.

23.9.13  10:30

 

"תיבת ההפתעות של מוצרט"

מסע מרתק ביער קסום בו מגלות שתי אחיות את עולם המוסיקה הקלאסית בכלל ואת הדמויות הקסומות באופרות של מוצרט בפרט. סיפור קסום המשולב באריות, דואטים ואנסמבלים מהאופרות האהובות של מוצרט והכל בעברית.

24.9.13 10:30

 

 

לראשונה השנה! מנוי פתוח לחמישה מופעים ב150 ₪, מחיר כל מופע: 30 ₪, מיועד לגילאי 3- 8.

*מידי חודשיים מתעדכנים התאריכים הבאים לשעת אופרה.

*משך המופע כשעה והוא מתקיים באכסדרת בית האופרה, כאשר הילדים ישובים על שטיחים והמבוגרים סביבם על כסאות.

 

כרטיסים בטלפון: 03-6927777 או באתר: www.israel-opera.co.il

בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה, שד' שאול המלך 19 ת"א

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!