מסע שלוקח את הצופה לעולם עוצר נשימה ואסור, שבו טינקרבל מגלה את התגלית שתשנה את חייה

טינקרבל וסוד הכנפיים - Tinkerbell & the Secret of the Wings

 

במאית: פגי הולמס, מפיק אחראי: ג'ון לסטר.

ארה"ב 2012, אורך הסרט: 75 דקות.

 

הצטרפו למסע עם טינקרבל וחברותיה הפיות אל תוך העולם האסור של חורשות החורף המסתוריות, שם הסקרנות וההרפתקה מובילים את טינק לגילוי מדהים וחושפים סוד קסום שיכול לשנות את עולמה לעד. טינקרבל המגיעה מעולם הקיץ הירוק והפורח תמיד, מגלה עולם חדש, קסום וחורפי עם המון דמויות וחברים חדשים.

בסרט מצטרפות אל טינקרבל בפיקסי הולואו שבע דמויות חדשות: פריווינקל, אחותה של טינקרבל;  לורד מילורי, המנהיג של יערות החורף; דיואי, הזקן החכם ששומר על הידע והחוכמה של הפיות. גליס וספייק, שתי חברותיה הטובות של פריווינקל; ושני חבריה של פריוונקל: סלד, ה"רציני" וסלאש ה"רגוע".

 

טינקרבל וסוד הכנפיים הוא סרט הפיות הראשון של דיסני שיוצא בתלת ממד.

 

אולפני דיסני מזמינים את הצופה לצאת למסע עם טינקרבל, אחת הדמויות האהובות ביותר בעולם שהפכה לאייקון. זהו מסע שלוקח את הצופה לעולם עוצר נשימה ואסור, שבו טינקרבל מגלה את התגלית שתשנה את חייה, בסרט הפיות החדש המרהיב של דיסני 'טינקרבל וסוד הכנפיים'.

 

הרפתקאה מצויירת לכל המשפחה, בסיפור פנטזיה שלוקח את טינקרבל מהעולם החמים של הפיות מעבר לצוק הגדול אל עולם החורף המיסתור. שם היא פוגשת פיות חורף וחושפת סוד קסום- לטינקרבל יש אחות מקסימה בשם פריווינקל.

 

עבור טינקרבל ופיות הקיץ האחרות, יער החורף נותר מקום מסתורי ואסור. על פיות הקיץ ועל פיות חורף אסור לחצות לעבר הצד השני בלי להסתכן באיבוד הכנפיים. אך למרות זאת, טינקרבל לא עומדת בפיתוי הסקרנות ומתגנבת מעבר לגבול אל תוך החורף,  ודבר מופלא מתרחש- הכנפיים שלה מתחילות לזהור ולנצנץ. היא מגנה על הכנפיים השבריריות שלה עם מעיל חם וממשיכה את מסעה אל תוך היער הקסום. שם היא פוגשת את פריווינקל, פיה קפואה שגם הכנפיים שלה זוהרות ומנצנצות. עם העזרה של דיואי, הזקן החכם, טינקרבל ופריווינקל מגלות למה הן חולקות את הקשר המוזר והקסום הזה. הן נולדו מאותו צחוק של רך נולד, אבל עפו בכיוונים מנוגדים על ידי הרוח. הכנפיים התואמות שלהן יכולות להגיד רק דבר אחד מדהים- הן אחיות.

 

גרסה עברית:

תרגום ועיבוד לעברית: סיון שביט, בימוי קולות – אפרת ענבל, תרגום שירים – סיון שביט, ניהול מוזיקלי – שרון כהן, ניהול הפקה – הדס מוזס. אולפני אלרום.

בהשתתפות: מיה קדוש- טינקרבל, שירה נאור – פריוו'ינקל, צביקה פורמן – לורד מילורי, אוהד שחר – דוו'י, לורן סביר – סילברמיסט, הדר שחף – אירידסה, נועה גורן – רוזטה, עדי ארד – וידאה, מיכל רשף – פאוון, ערן מור – סלד, דקלה הדר – ספייק, רויטל זלצמן – גליס, מולי שולמן – בובל, שמחה ברבירו – רלאנק, הילה מערבי – פייה מרפאה, יעל עמית – המלכה קלריון, רונית בקרמן – הפיה מרי, גלעד קלטר – פיה גבר, טליה ברקאי – פיות.

ביצוע השיר "נהיה"  - משי קליינשטיין, ביצוע השיר "המרחק הרב" – נעמה לוי.

הסרט יוקרן בדיבוב לעברית בתלת מימד ובדו ממד, מופץ ע"י פורום פילם ויעלה בבתי הקולנוע בארץ החל מ-13.9.2012.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?