מופע צבעוני המשלב סיפור אגדה עם בועות סבון ענקיות ותיאטרון תנועה פיוטי.

בועות קסמים

יצירתה של יעל בת-אנוש - בועות קסמים

רעיון, מחזה ובימוי: יעל בת-אנוש, שחקנים: רומן גרשקוביץ‘, יואל לנדסהוט, עיצוב אביזרים:עינת נמזוף, עיצוב תלבושות: אינגה ברבר, תאורה – יעקב סליב.

מופע צבעוני המשלב סיפור אגדה עם בועות סבון ענקיות ותיאטרון תנועה פיוטי.
פרפר המחפש מחסה מפני הגשם, שדון המבקש שלא יכרתו את היער שהוא ביתו, מלכה המבקשת לממש את אהבתה בבניית ארמון מפואר ונסיך יפיפה שמשנה את הכללים. כולם מוצאים בבועות פיתרון יצירתי, דמיוני וקסום, אשר מביא לאושר ועושר המיוחל.

זהו מופע על השימוש בדמיון כדרך חיים, על הכוח הטמון בדברים שאינם מוחשיים להשפיע ולשנות את העולם. כוחם של יצירתיות, דמיון, אהבה ונתינה. כוחן של הבועות גדול מן הכסף והמעמד חברתי,  הוא מתגבר על הרצון הרע להשחית את הטבע למען טובות הנאה ועוד. בסיום המופע מוזמנים ילדים מן הקהל לבמה להפריח בועות סבון ולגלות את סוד קסמן....

יעל בת-אנוש (34), בוגרת החוג למשחק באוניברסיטת ת"א, היא שחקנית ומורה לתיאטרון, במאית קולנוע זוכת פרס חביב הקהל, בתחרות הסרטים על שם מעיין ספיר בסרטה האילם "מיחזור"

  .לפני שנה, בתקופה של התלבטות הנוגעת להמשך דרכה האמנותית נסעה לבקר את משפחתה באיטליה. היא ביקרה את הדוד שלה לורנצו לוביזולו, שהיה שחקן בתיאטרון הלאומי . הדוד העביר אותה (ללא ידיעתה) אי אלו "מבחני כשירות", ואז החליט להפקיד בידה את הסוד הגדול של הפקת בועות סבון ענקיות, כולל המתכון הסודי להכנתן. זהו סוד שעובר במשפחה מדור לדור, ויעל נבחרה להמשיך את המסורת. "במשך שבוע ימים למדתי כיצד להפיק את הבועות, מספרת בת-אנוש. "מעבר לחומרים המיוחדים של הסבון, חשוב להיות מודע לעצמך, מחובר ורגוע, לנשום  ולנשוף בצורה מאוד מסוימת, להיות שם...אחרת זה לא עובד." כשגילתה את סוד הקסם של הבועות, היתה ברורה לה המשך הדרך.   רוצים לגלות את סוד הקסם של הבועות? בואו למופע.

 

לפרטים: 03-681212126

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!