הפיות היפהפיות חוזרות שנית לקולנוע. הפיה בלום וחברותיה יוצאות להרפתקה קסומה עם הנסיכים וכל חיות המחמד.

" />

הפיות היפהפיות חוזרות שנית לקולנוע. הפיה בלום וחברותיה יוצאות להרפתקה קסומה עם הנסיכים וכל חיות המחמד.

WINX CLUB: MAGICAL ADVENTURE

במאי: איג'יניו סטראפי, אורך הסרט: 87 דקות, איטליה 2010.

הסרט מופץ על ידי סרטי שפירא ויוקרן מיום 21.7.11 בדיבוב לעברית גם בגרסת תלת מימד.

גירסא עברית: הפקת דיבוב: וידאופילם אינטרנשיונל, תרגום, בימוי וניהול מוסיקלי: אורנה כץ, שירים: אתי קסטרו.

 

הפיות היפהפיות חוזרות שנית לקולנוע. הפיה בלום וחברותיה יוצאות להרפתקה קסומה עם הנסיכים וכל חיות המחמד.

הן מגלות קסמים חדשים ועוברות מסע מחודש רצוף הרפתקאות כדי להוכיח את כוח הרצון שלהן, את האומץ ואת החברות ועבודת הצוות.

 

על הסרט

החגיגות לתחילת שנת הלימודים החדשה בעיצומן, ב"אלפיה" בית הספר לפיות, מופרת לפתע השמחה על ידי אייסי, דארסי וסטורמי, הפיות הרעות "טריקס".

ללא הפיה בלום, הווינX חייבות להתמודד בעצמן עם הפיות הרעות, שלא די שהן הרסו את המסיבה הן גם גנבו משהו מסתורי מאד ובעל כוח .

הפיה בלום נמצאת בממלכת דומינו, שם היא חוגגת את חייה החדשים כנסיכה. סוף סוף היא מצאה את הוריה וסקיי הציע לה להינשא לו.

אבל לא הכול נוצץ ושובן של שלושת המכשפות מאיים על הפיות הטובות והאמיצות – סטלה, ליילה, טקנה, מוזה, פלורה ובלום. בנוסף ארנדור, אביו של סקיי, אוסר על בנו להתחתן עם הנסיכה בלום.
ענן כבד רובץ על ממלכת ארקליון ועכשיו הגיע הזמן שסקיי, השליט החוקי של הממלכה, יגלה מהו הסוד הגדול שאביו מסתיר ממנו...

 

בינתיים, בעזרת ה"טריקס" מצליחות המכשפות הרעות למצוא את עץ החיים. העץ השומר על האיזון שבין הקסם הטוב והקסם הרע. הן מצליחות לשבור את האיזון הזה עם כישוף חזק במיוחד ומוציאות את הכוחות הטובים מחוץ ל"מאג'יק".

בלום וחברותיה הפיות, נשארו ללא הכוחות שלהן ועליהן לצאת שוב נגד המכשפות - שהן סמל הרוע.

האם הגיבורות שלנו יצליחו להחזיר את האיזון לעולם הקסום? מהו הסוד שמפריד בין סקיי לבין בלום? והאם האהבה שלהם תתגבר על המכשול החדש?

הווינX מתעופפות שוב בסרט מלא בכיף, הנאה וכל כולו קסם.

 

במאי הסרט, איג'יניו סטראפי, מי שביים גם את הסרט הראשון בסידרה

"מועדון הווינX – סוד הממלכה האבודה"  מספר: "כמו תמיד, אפילו באגדות ובעולם הדמיון, החוויות האישיות שלך, הרקע והתרבות הם היסודות לכל סיפור. במידה רבה אני תמיד התייחסתי לעולם  הקסם, כמין השתקפות של המציאות, עם האורות והצללים שלה.

 

כשנפרדנו מהגיבורה שלנו, בלום, בסרט הקודם, היא הגשימה את החלום שלה למצוא את הוריה ואת המקום ממנו היא באה. הסרט החדש מציג את עולמה החדש של בלום. היא בעצם לא כל כך אוהבת את מעמדה כנסיכה ואת כל החוקים המיושנים בחצר המלכות ובייחוד את האיסור שחל עליה לראות את אהובה סקיי.

 

מאחר והסרט שלנו מיועד לילדים ולכל המשפחה, לקחתי את ההשראה שלי מכל מיני מקורות. אחד מהם היה הסיפור של רומיאו ויוליה, כשהמשפחות מתנגדות לחברות שבין בלום וסקיי, שכמובן מסופר כאן בצורה יותר קלילה ונוצצת. מקור השראה נוסף שלי היה עולם המיתולוגיה היוונית שבו הגיבורים מאבדים את כוחם כעונש או כדי להעמידם במבחן, כמו שבאמת קורה לפיות שלנו. העולמות האלה ומקורות אחרים של דימויים אנושיים עם עולם הקסם, סיפקו לי את המבנה לסיפור החדש".

 

הגיבורות – הווינX הקסומות

בלום – פיית האש. נולדה במזל דרקון, ובאה מגארדניה שם חיה עם הוריה. חייה משתנים לפתע כשהיא פוגשת את סטלה, פיה שטרול מאיים עליה. בלום מגלה שיש לה כוחות להפוך לפיה, והיא עוזבת את גארדניה ועוברת לבית הספר לפיות במג'יקס והופכת למנהיגת מועדון הווינX. היא נדיבה, רצינית, אמיצה, אצילה, אימפולסיבית וכריזמטית. פיית האש אוהבת את חבריה, ובעוד היא נאבקת לפתור את תעלומת עברה, היא עוברת עימם הרפתקאות רבות.

סטלה – פיית השמש והירח. בתם היחידה של מלך ומלכת סולאריה. היא חייבת ללבוש את המילה האחרונה באופנה ומשקיעה מאמצים רבים במראה שלה. המלתחה שלה היא הגדולה ביותר בממד הקסם, והתחביב העיקרי שלה הוא לצאת לשופינג. היא אוהבת לבלות עם הבנים, ולימודים הם לא הדבר האהוב עליה. היא ספונטאנית, עליזה, מעט מרוכזת בעצמה כמו גם נדיבה ומהנה.

מוזה – פיית המוסיקה. מגיעה ממלודי, ממלכת המוסיקה, והיא נולדה במזל שדון. אמה הייתה זמרת מפורסמת ואביה נגן מצטיין וייצרן כלי נגינה. היא גדלה בין צלילים וירשה את האהבה למוסיקה. היא אוהבת את כל הכלים ומעל כולם את החליל. כמו כן היא אוהבת לרקוד לכל קצב: דיסקו, היפ הופ, טכנו ועוד. חזקה, אנרגטית, אירונית, בלגניסטית וקצת חשדנית.

פלורה – פיית הפרחים. נולדה בכוכב לינפיאה שם למדה להעריך את קסם הטבע. היא אינה יכולה לשרוד ללא ניחוח פרחים והמיטה שלה נראית כמו גינה קטנה. פלורה היא תלמידה שקדנית ונותנת כל מה שיש לה כדי להצליח. חכמה ומהורהרת, ולא מהססת לרוץ לעזרת כל מי שצריך. חוסר הביטחון שלה חוסם אותה לעיתים קרובות, אך למזלה חברותיה תמיד לצידה לעודד אותה.

טקנה – פיית הטכנולוגיה. טקנה מגיעה מכוכב זנית' – שם הקסם מגיע מהטכנולוגיה. היא אוהבת ספורט ותנועה, והיא טובה במיוחד במדעים. בזמנה הפנוי היא ממציאה המצאות ומכונות שונות ומשחקת במשחקי מחשב. היא אדם רציונאלי שתמיד פונה להגיון כדי לפתור אתגרים. לעיתים היא נראית קרה ומרוחקת אך כלפי חברותיה היא תמיד מלאה חיבה.

ליילה – פיית המים. הצעירה במועדון הווינX היא הנסיכה של כוכב אנדרוס. הווינX חילצו אותה מציפורניו של דארקר ומאז היא שייכת לקבוצה הקסומה שלהן. הקסם שלה יכול לשלוט במורפיקס, נוזל מיוחד שיכול ללבוש כל צורה. היא שומרת על הכושר כל הזמן, תמיד מוכנה לעמוד מול סכנה, אבל היא עדיין פוחדת מהחושך וממקומות אפלים ומבודדים. השאיפה הגדולה שלה היא להפוך לפיה אמיתית ולווינX גדולה.

 

מדובבים

בלום - ענת ארליך
סטלה - עמית סגל
מוזה - אתי קסטרו
פלורה - אורלי תגר
טקנה - ענבל שכנר
ליילה - רוני נדלר
סקיי - עמרי רוזנצוייג
אוריטל - אלי לולאי
סטורמי - אדוה פרץ
גריפין/ונסה - אורית פלג
בלדונה/גריזלדה - אורלי קטן
אמילי/חדרנית1/דפני/תרמה - אורנה כץ
ריבן - גיל נתנזון
בלונדיני/טימי - זיו מאיר
דארסי/חדרנית 3 - טלי בן יוסף
ברנדון - ניר חלמיש
ארנדור - עמי מנדלמן
פרגונדה/חדרנית 2/לילי  - ענת ניב
שומר  - עפרון אטקין
אייסי  - רונית בקרמן
מריון  - שרון שחל
שדרנית/גיאדה - טליה ברקאי
פיה - עלמא היבש
שומר 2/אורח 1/שחרחר/נאבו - דן שצברג
אורח 2/נער/סטרופוס/הליה - אורי אומנותי
די ג'יט – לורי
צ'טה/בלום התינוקת - הללי היבש
מייק - יורם יוספברג

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?