קניון שרונים בהוד השרון משיק בימים אלה מתחם בילוי מיוחד לפעוטות ולילדים – המתחם ממוקם בקומה השנייה

קניון שרונים משיק מתחם בילוי לילדים עם פעילויות קבועות במהלך השבוע

במתחם יתקיימו פעילויות המתאימות לפעוטות ולילדים בשלבי התפתחות השונים, ויהיו פתוחות ללא תשלום.

כל הפעילויות בהדרכת צוות מקצועי.

צליל נולד: סדנה מוסיקלית לפעוטות ואמהות, גאון מוסיקאלי: סדנת משימות ומשחקים חווייתית להורים וילדים.

המתחם יפעל גם בשבתות בבוקר ויציג מגוון פעילויות ללא תשלום.

 

קניון שרונים בהוד השרון משיק בימים אלה מתחם בילוי מיוחד לפעוטות ולילדים – המתחם ממוקם בקומה השנייה, צמוד לאיזור המסעדות.

המתחם החדש יציע מגוון פעילויות ייחודיות לפעוטות הפעילויות יתקיימו באופן קבוע, בימים שני, שלישי וחמישי, ויהיו פתוחות לציבור המבקרים של הקניון ללא תשלום. כל הפעילויות והסדנאות יועברו על ידי צוות מקצועי.

יריית הפתיחה של המתחם החדש ב- 2 סדנאות ייחודיות, משותפות להורים וילדים. בסדנאות יושם דגש על העשרת עולמו החווייתי של הפעוט, פיתוח כישוריו הרגשיים וטיפוח הקשר ההורי עם הילד, תוך מתן כלים להורה לבניית תקשורת הדדית קשובה ואוהבת עימו. על הפעילויות מנצחות

 

צליל נולד - סדנה מוסיקלית חווייתית לעידוד התפתחותו הטבעית של התינוק ולחיזוק הקשר בינו ובין ההורה, באמצעות שירה, ריקודים, תנועה וליטוף. מנחה את הסדנה עומר אור, אמא לאלה, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומנחה מבוקשת של סדנאות מוסיקליות להורים, תינוקות וילדים. הסדנה מיועדת לתינוקות עד גיל שנה, ותתקיים מדי יום חמישי בשעה 10:30. מפגש ראשון:  26 במאי.

גאון מוסיקאלי - סדנא חווייתית כיפית ומעשירה לילדים מגיל שנתיים עד ארבע והוריהם, שבמהלכה רוכשים המשתתפים מיומנויות של תנועה, פיתוח דמיון ותקשורת דרך משימות, משחקים וריקודים. הילדים וההורים ילמדו תוך כדי משחק איך לתקשר ולעבוד כצוות אגב חשיפה ליצירות מוסיקליות, שירים וסיפורי ילדים והשתתפות במשחקים. מנחה את הסדנה קארין תירוש הלפרין, אמא לנועם, בעלת תואר ראשון ובוגרת לימודי "תנועה למוסיקה- מוסיקה לתנועה" בסמינר הקיבוצים וסדנת הורות של מכון אדלר. הסדנה תתקיים מדי יום שני ב-17:00, וההשתתפות טעונה הרשמה מראש. מפגש ראשון: 22 במאי.

 

קניון שרונים בהוד השרון   משתרע על שטח מסחרי של כ-20,000 מ"ר בשתי קומות ומציע חווית קנייה ייחודית ומרגשת של עשרות חנויות מותגים מובילים, לצד חנויות בוטיק מיוחדות,

בקניון מתקיימות פעילויות לילדים בחינם  וגי'מבורי אינטראקטיבי לילדים מהחדשים בישראל במתחם ניתן  ליהנות  ממסעדות ובתי קפה מגוונים.   

החניה במתחם בחינם.

 

פרטים נוספים באתר האינטרנט החדש: http://www.sharonim-mall.co.il/

כתובת: מתחם שרונים, א.ת. נווה נאמן, הוד השרון 09-7730995

שעת הפתיחה : ימים א'-ה- 22:00 – 09:30 יום ו' -15:00 – 09:00 יום שבת 11:00 עד 23:00.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?