מגלים את אפריקה דרך משימות מיוחדות, נפגשים עם קאי ולולו נסיכי אפריקה, מתרוצצים במבוך השבטים, רוקדים את ריקוד הגשם, לומדים להכין שיקוי מיוחד לפי מתכון של רופא השבט – והכל עם תאורה ותפאורה מרהיבים באווירת יבשת אפריקה בעיצובו של אמן התאורה גיל טייכמן ושחקני "חלומות".

לילות אפריקה בגן הבוטני בירושלים

במהלך הקיץ יצאו מדי ערב קאי ולולו, יורשי העצר האפריקאים, להרפתקה בדרך לאוצר הנסתר בגן הבוטני בירושלים שיהפוך לממלכת אפריקה.

 

השניים יעברו מסע מרתק באמצעות משימות מאתגרות שמופיעות בכתב חידה בליווי שחקנים, תלבושות, תפאורה, צלילים ותאורה מרשימה שיכניסו את המשתתפים לאווירה אפריקאית ייחודית.

ההורים והילדים מוזמנים לגלות, לחוות, להתנסות וללמוד על אוצרות יבשת אפריקה, כמו גם על התכונות והערכים החשובים ביותר לכלל בני האדם באשר הם.

 

החוויה מתאימה לילדים מגילאי שנתיים עד 12 ומונגשת לעגלות ילדים וכסאות גלגלים.

 

בנוסף - הגן הבוטני בשיתוף אירגון Israel Flying Aid מזמינים את המבקרים לתרום בובות וצעצועים שמורים במצב טוב, לילדים יתומים באפריקה. בכניסה למתחם תוצב תיבה ענקית בה יוזמנו הילדים להניח את הצעצועים והבובות שיועברו על ידי ארגון Israel Flying Aid ליתומים באפריקה.

על המסע באפריקה בגן הבוטני:

בתחנה הראשונה יפגשו המבקרים את זקן השבט, שיקבל את פני הילדים ויחלק להם כתב חידה איתו יצאו למסע. בהמשך ייפגשו המבקרים בקאי ולולו, הנסיך והנסיכה האפריקאים, שיעברו יחד עם הילדים שלל תחנות מאתגרות וכיפיות, ילמדו על התרבות האפריקאית וההיסטוריה, יכירו את הטבע של היבשת, יפגשו אנשים מרתקים ומצחיקים, יתאפרו באיפור המסורתי, יצעדו בשביל האומץ ויעמדו יחדיו במשימות הדורשות תעוזה, חוכמה ויצירתיות, בדרך לאוצר הסודי. כמו כן ייהנו המשתתפים במסע מסיפורי שבטים אפריקאים, יכירו את סמלי התרבות האפריקאית, ילמדו איך להכין שיקויים מאת רופא השבט המשעשע. ירקדו לצלילי הקצב של שבט המסאי, ילמדו לתופף על הגוף ולשיר את שיר הגשם, יכירו את קולות הלילה, יפצחו חידות, יתרוצצו במבוך וישברו שיאים אישיים בפעילות חווייתית.

"לילות אפריקה" בגן הבוטני היא הרפתקה משפחתית מיוחדת המחברת את נופי הגן הבוטני עם הצמחייה הייחודית שמקורה ביבשת הנדירה. החוויה הלילית מלווה בפסקול ייחודי ועשיר ותאורה מרהיבה היוצרת פנטזיה קסומה, פרי יצירתו של אמן התאורה גיל טייכמן.

 

למינוף ושדרוג החוויה מומלץ להגיע בתחפושות אפריקאיות

הפעילות מתאימה לילדים בגילאי 2-12, ונגישה לעגלות ילדים וכסאות גלגלים.

לפרטים נוספים: http://www.botanic.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כמעט בכל שנה, אנחנו פותחים את החופש הגדול בנסיעה לעיר הקודש ירושלים. משהו באוויר ההרים, ביובש ובקרירות שיורדת עם ערב פשוט עושה לי את זה, ואין כמו הגן הבוטני (כן אני כותבת את זה כל פעם אני יודעת) כדי לגרום גם לי וגם לילדים ליהנות בו זמנית.

מה שיפה זה שבכל ביקור שלנו בגן הבוטני הוא משתנה.

 

והפעם, חיכתה לנו חוויה אפריקאית. ג‘ונגל אפריקאי עם חיות פרא, נסיך ונסיכה, חידות ואתגרים – מסע שלם ביבשת השכנה שלימד אותנו אודות בעלי החיים, התושבים שגרים בה, השפה שלהם, המנהגים, המזון ועוד, והכל בדרך חווייתית לילדים מלווה בשחקנים בתחפושות ובהשתתפות הילדים.

כבר בכניסה קיבל כל ילד כתב חידה, מלווה במספר משימות, שליווה אותו במהלך המסע ושבסיומו גילה אוצר וגם קיבל את שרשרת האומץ.

 

בין השאר, בדרך פגשו הילדים את קאי ולולו, הנסיך והנסיכה האפריקאים המתרוצצים בין עשרות השבטים, רקדו את ריקוד הגשם, למדו להכין שיקוי מיוחד לפי מתכון של רופא השבט, צעדו במסלול האומץ, הגיעו, כמובן, לג‘ונגל וראו את חיות הפרא, ועוד.

 

היה מקסים!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!