קיץ 2017 כבר הגיע לסיומו, ואתם בוודאי מבינים כי קיץ נוסף יגיע במהרה. לכן חשוב שתוכלו לתכנן כבר מעכשיו את החופשה שלכם עם הילדים.

להדפיס ולשמור - חופשת קיץ 2018

אז כיצד הילדים שלכם וגם אתם תוכלו להעביר את קיץ 2018? כמה הצעות כבר עכשיו!

 

נסיעה משפחתית לחו"ל – אחת הדרכים להעביר את הקיץ בשנה הבאה, היא  באמצעות תכנון חופשה משפחתית בחו"ל. כיום המחירים של הטיסות ירדו משמעותית, ובכך ניתן להשיג דילים מעולים לחופשות משפחתיות.

 

בין האתרים הפופולאריים בטיולי משפחות תוכלו למצוא את: זנזיבר, אגם גראדה, טיול עיירות באמסטרדם ובשנים האחרונות באופן מפתיע הביקוש לטיול משפחתי לתאילנד צבר תאוצה.

תכננו כבר עכשיו את הטיול, חסכו תקציב הוצאות עבור הטיול המשפחתי, ותוכלו להעביר שבוע או אפילו שבועיים מחופשת הקיץ בחו"ל.

 

סיורים וטיולים – הקיץ מביא עמו את האופציה לסיורים וטיולים בכל רחבי הארץ. בשל כך תוכלו ליהנות מכמה מסלולים מעולים שמתאימים גם להורים וגם לילדים.  

בין המסלולים שתוכלו להעביר עמם כמה ימים כיפים בקיץ, תוכלו למצוא את מסלול יהודייה שבצפון שמציע מסלול קצר או ארוך תוך מסע ומפלי ונהרות, עוד תוכלו לצאת למסע שביל חוצה ישראל שניתן לבצע באמצעות קמפינג והליכה לאורכו, ותוכלו ליהנות ממסלולים מדבריים כמו כאלה שנמצאים בעין גדי, בהרי אילת, ועוד.

טיולים רגליים וניווטים מתאימים למשפחות שרוצות ליהנות מקמפינג ולינה בשטח, תוך מסע אל טיולים מרתקים ברחבי הארץ.

 

קייטנות – חופשת הקיץ הארוכה מצריכה גם הרשמה לקייטנה שתעסיק את הילדים בזמן שאתם בעבודה. אם בעבר קייטנות היו מתחילות ונגמרות במשחקי ילדות שוקו ולחמנייה, הרי שכיום ישנן קייטנות קיץ שבעיקרן מגוון קונספטים כמו למשל קייטנות ניווט, קייטנות טניס, קייטנות הייטק, קייטנות דרמה, קייטנות שמתקיימות בים ונקראות ‘ימיה‘ ועוד.

 

סאמר סקול – עוד אופציה מעניינת לבילוי עבור הילדים שלכם הוא מחנה קיץ בשם סאמר סקול. מחנה קיץ זה נועד על מנת שילדכם יוכלו ללמוד אנגלית והוא כולל טיסה, טיול ולינה בלונדון או ביעד נבחר בארצות הברית.

מחנה קיץ סאמר סקול מתאים לילדים עצמאיים או להורים שרוצים שילדיהם יהיו עצמאיים יותר, תוך שיפור לימודי האנגלית שלהם.

סאמר סקול כולל תכנית מפורטת ומעניינת שמשלבת לימודי אנגלית בשעות הבוקר, יציאה למגוון אטרקציות ובילויים אחר הצהריים, והכרות עם ילדים חדשים ועם ארצות חדשות.

מחנה הקיץ מתאים לילדים מגילאי 10 עד 18, תוך שלפני היציאה למחנה נעשה יום גיבוש שמגבש את הילדים ומכין אתם לחוויה.

ההרשמה לסאמר סקול 2018 כבר החלה והביקוש בשנים האחרונות עלה. מהרו להזמין מקומות כבר עכשיו.

 

אז כעת שאתם יודעים אילו פעילויות משמעותיות ניתן לבצע בקיץ 2018, אתם יכולים כבר לתכנן, לחסוך כסף לחופשה, וליהנות מקיץ כיפי ומהנה.

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!