" />

"הטווס שרצה הכול" - סיפור בחרוזים עם מוסר השכל

ספר ילדים חדש מאת אורלי בינדר

 

אורלי בינדר, מורה למוסיקה, אמנית יוצרת לילדים, אשר שיריה ולחניה מושמעים ונלמדים בגני הילדים ובתי הספר, הוציאה לאור בימים אלה ספר ילדים – "הטווס שרצה הכול".

"הטווס שרצה הכל" הוא סיפור בחרוזים המשלב הומור ומקנה לילדים ערכים חינוכיים חשובים, כמו: חברות, התחשבות באחר, פתרון בעיות בדרך חיובית, הזכות לומר "לא" ולסרב כשרוצים לקחת משהו השייך לנו, ולהתנגד למי שרוצה לפגוע בנו. 

הסיפור מספר על טווס שחי ביער, המתגאה בנוצותיו היפות וחושב שבגלל שהוא יפה כל חיות היער יתנו לו מה שהוא חומד ומבקש מהן. החיות מסרבות, כי מי רוצה לתת את מה ששיך לו - לאחרים? ובגלל זה כולם את הטווס עוזבים וביער אין לו חברים.
כשחיות היער מחליטות ללמד את הטווס החמדן לקח ולמרוט לו את נוצותיו מזנבו המפואר, מתערב הינשוף החכם ואומר שאת הטווס יש ללמד לקח אך ללא שימוש באלימות, אלא בדרכי נועם. ואכן בסופו של הסיפור לומד הטווס לשנות את דרכיו, הוא לומד להפסיק לבקש מאחרים, הוא לומד להתחשב ולא לגרום כאב לאחרים, ומאז ביער יש לו המון חברים.

הסיפור לקוח מעולמם של הילדים, כך שהוא גם מקרב את הילדים לאהבה ושמירת הטבע ולערכים ומסרים חינוכיים המועלים בו בדרך מקורית ומהנה לקריאה.

מחיר הספר: 54 ₪.

הספר מתאים לילדים מגיל 3.

ניתן להשיג להזמין הספר דרך האתר www.bestparty.co.il, ולרכשו בחנויות לגני ילדים.

 


עוד באותו נושא

טבעי - צמחי מרפא בשימוש ביתי

בעקבות הצלחת שלושת מדריכי "טבעי" לצמחי מרפא לשימוש ביתי שכתב דויד קאפח יוצא לאור הכרך הרביעי, שיחד עם קודמיו יוצר ספריה ומקור מידע מקיף לצמחי המרפא ולשימוש שלהם ברפואה העממית ובבישול.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?