"תולה רואה ירח מלא", סיפורו של המאייר האמריקאי הנודע קווין הנקס, הוא ספר ילדים יפהפה ומלא בהומור על מסע שובה לב בתמימותו של חתולה קטנה שיוצאת לתפוס את הירח בשמים, מתוך אמונה שהוא קערית חלב.

" />

הוצאת "אחוזת בית" שמחה לבשר על צאת ספר הילדים

 תולה רואה ירח מלא

 מאת: קווין הנקס

 

תרגום מאנגלית: קובי מידן 

(78 שקל, לא ממוספר)

גיל יעד 4-5

 

כַּאֲשֶׁר רָאֲתָה תּוּלָה יָרֵחַ מָלֵא

בַּפַּעַם הָרִאשׁוֹנָה,

הִיא הָיְתָה בְּטוּחָה

שֶׁיֵּשׁ בַּשָּׁמַיִם קַעֲרִית חָלָב קְטַנָּה.

וְהִיא רָצְתָה אוֹתָהּ.

 

 

"תולה רואה ירח מלא", סיפורו של המאייר האמריקאי הנודע קווין הנקס, הוא ספר ילדים יפהפה ומלא בהומור על מסע שובה לב בתמימותו של חתולה קטנה שיוצאת לתפוס את הירח בשמים, מתוך אמונה שהוא קערית חלב. הספר זכה בשבחים ובפרסים, בהם מדליית קאלדקוט היוקרתית לשנת 2005, המוענקת מדי שנה לספר הילדים הטוב ביותר שראה אור בארצות הברית.

 

 

הספר תורגם על ידי קובי מידן, שהצליח להעביר לעברית את התום, היופי והמורכבות שבה הצליח קווין הנקס (המחבר המבוגר) להעביר את פגישת החתולה (נקודת מבטו של ילד) עם המציאות המתעתעת שסביבה.

 

 

הסופר והמאייר קווין הנקס נולד ב-1960 במדינת וויסקונסין שבארצות הברית. מגיל צעיר מאוד הוא אהב לצייר ולקרוא. בגיל 19 כתב ואייר את ספרו הראשון, ומאז הוא הוציא ספרים רבים לילדים, שזכו בפרסים חשובים. כיום הוא חי בעיר מדיסון עם אשתו ושני ילדיו.


עוד באותו נושא

המופע של הילה

הילה הררי, בעלת תואר ראשון במוסיקה וחינוך מוסיקלי, עבר עשיר בעבודה בגני ילדים והוראת מוסיקה ומי שאחראית ללהיט "זה היה ביתי" (במקור של מני בגר)  בקלטת ילדים ראשונה.

התינוק הזה

סופי תמיד קוראת לו "התינוק הזה". והתינוק הזה הוא אח שלה, שאת נוכחותו בחייה היא לא ממש אוהבת... מאת: אמנדה בנג'מין איור: דניאלה בייגל

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?